Wpis z mikrobloga

@Zuben: Poszczególne stany miały różne strategie, w CA nie podano daty odmrożenia mimo że pozostałe stany już ruszają jak Texas czy Nevada i temu się Elon wkurza
To w usa zamknięto prywatne firmy produkcyjne? Nawet u nas nie zamknięto fabryk.


@Zuben: Różne stany reagowały różnie, m.in. dlatego Elon ma pretensje do właśnie Kalifornii konkretnie. Dodam jeszcze że wiele fabryk musiało wstrzymać produkcje bo:
- np. Swarzędz/Poznań i chyba Września też bo to naczynia połączone w ramach Volskwagena - były zamknięte bo jakieś zarażenia były
- nawet w wg mnie wzorowo do tego podchodzącej do tego Szwecji fabryki Volvo
ale nie spodziewałem się że tam będzie jeszcze większy zamordyzm niż w Polsce. Ale przecież Kalifornia matecznik lewactwa.


@Zuben: To na ten komentarz muszę dobitniej odpowiedzieć - jeśli masz takie wyobrażenia to się później nie dziw że cie coś zaskakuje :P To jak wykopowe mądrości widze o lewackiej Kanadzie, Kalifornii, upadku Szwecji itp itd xD Upadek to macie w PL xD
@Saeglopur: Ciekawe jest też to, że Elon ze swoim SpaceX jest coraz bardziej strategiczną postacią dla USA. Stany zaczynają nowy wyścig kosmiczny i mogą to robić obecnie tylko we współpracy NASA i SpaceX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam jeszcze że wiele fabryk musiało wstrzymać produkcje bo:

- np. Swarzędz/Poznań i chyba Września też bo to naczynia połączone w ramach Volskwagena - były zamknięte bo jakieś zarażenia były

Fabryka Fiata FCA w Tychach do teraz stoi


@Saeglopur: @Klawiszwpace: Tylko że one zostały zamknięte przez ich prywatnych właścicieli, głównie przez problemy z dostawami, nie przez wytyczne czy nakazy rządowe.

- nawet w wg mnie wzorowo do tego podchodzącej do