Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie jednym okiem transmisję z Sejmu w #tvpinfo.

Jedna kamera bez przerwy pokazuje opozycję... zbliżenia na Budkę, na Kidawę... na Nitrasa, Kidawę, Budkę... na wszystkich na raz... i od nowa. Od godziny niemal bez przerwy.

Ale to mały pikuś.

Na mównicę wychodzi Braun... i szybki powrót do studia... do niesamowicie ważnej rozmowy.
Manasterski trochę niespodziewanie oderwany od telefonu. I już Brauna nie słychać...

#propaganda #tvpis #neuropa #braun #konfederacja #polityka
FlasH - Oglądam sobie jednym okiem transmisję z Sejmu w #tvpinfo.

Jedna kamera bez...
  • 27
@FlasH: idąc Twoim tokiem rozumowania i patrząc na to że udostępniłeś wrzute ze streamable mógłbym rzec: "O #!$%@?!!?! Całe DWADZIEŚCIA sekund???"

Jedni są warci drugich kolego. Nie faworyzuję TVP, ale nie wmawiaj mi, że TVN jest święty, bo nie jest.

PS.


PS2.

@FAQGAG: Sprawa jest prosta... czekają aż wyciągnie z ust gumę do żucia albo podłubie w nosie... po to żeby zrobić o tym materiał w wiadomościach.

Dokładnie tak samo było w czasie protestów rodziców osób niepełnosprawnych - włączona kamera była 24/7 ustawiona na nich i rejestrowała wszystko co robią i mówią.

To jest przemysł hejtu i nienawiści.
@FlasH: Ty chyba nie jesteś w stanie ogarnąć rozumem jednej, ale dość istotnej rzeczy i uczepiłeś się tych pięciu minut jak rzep psiego ogona, a także chyba chcesz się licytować, kto dłużej kogo przyłapie na pokazywaniu przeciwników politycznych - nie siedzę dziś i nie ślepię oczami w TVN24, co jakiś czas włączę sobie TVN24 jak robi się większa inba i sobie obserwuję co się dzieje, a w tym czasie, kiedy oglądam
@wojciechowsky: bardzo proszę. Ja nazbierałem zrzutów, na których mogę pokazać, że #tvpinfo, prawie przez godzinę pokazuje zbliżenia na opozycję...

Jak będziesz miał podobny materiał na tvn24 to się odezwij. Póki co - uważam, że wygadujesz bzdury.
@FlasH: Ja prdl gościu. A Ty dalej o Tych pięciu minutach i licytowaniu się na czas? Nie znudziło Ci się to jeszcze?

PS. TVP nagrywa i pokazuje jak Kidawa wpierdziela cukierka w sejmie w czasie pandemii a TVN jak Pawłowicz je sałatke w sejmie ¯\_(ツ)_/¯