Wpis z mikrobloga

Cześć osób powie ze rap jest dla ludzi upośledzonych, prymitywów i przegrywów. Słucham sobie piosenki wiśnia bakajoko- witam w moim mieście i szczerze to nic mnie tak nie zachęca do przyjazdu do Lublina jak ten gość. Jedna piosenka zrobil reklamę wśród ponad 2.5mln ludzi dla swojego miasta i większości osób się to podoba. Możecie mówić co chcecie ale ja najpierw sprawdziłem co to Bronowice a potem zacząłem oglądać zabytki z Lublina na Google maps o aż navealem ochotę na wycieczkę na wschód Polski. Nikt nie zrobi większej reklamy danemu miastu niż muzyk.
#lublin #rap
#przegryw
  • 13
@Przegrywiusz: Jezeli porownasz mozarta do bibera, to wyjdzie ze Mozart nie mial nic do przekazania (brak tekstu). W twoim kawalku otrzymujesz spora ilosc ciekawostek, nowych informacji. Ale nadal sa to tylko zlepki 1-2 wyrazów jak podales w swoich przykladach. Dopiero gdy się sam zainteresujesz to dowiesz się w wyczerpujacym zakresie czym jest wspomniana np. Wieża Trynitarska.
Rownie dobrze moglbys te wiedze nabyc wchodzac w google maps.
Nie pisze tego zeby cie
Ja dużo wiedzy wyciągam z rapu. Dzięki tej dowiedziałem się że w Lublinie jest wieża Trynitarska a z piosenek Aviego co to księga Koheleta


@Przegrywiusz: Ale wiesz, że szczególnie księga Koheleta to widza na poziomie 1 klasy szkoły średniej, a może nawet i wcześniej i do tego nie trzeba rapu tylko podręcznik do ręki zabrać ¯\_(ツ)_/¯
@Przegrywiusz: A nie lepiej coś poczytać, niż liczyć aż jakiś raper uzupełni Twoją wiedzę? Przecież wartościowe info w jego utworach pojawi się procentowo rzadziej niż w byle jakiej książce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój wybór ziom, ja Ci daję dobrą radę tylko ( ͡ ͜ʖ ͡)