Wpis z mikrobloga

Pytanie jest takie, czego wy ludzie chcecie tak naprawdę?

Nawiązuję do wczorajszego głosowania o wyborach, które przeszło głosami PIS i Konfederacji. Otóż PIS poszedł po rozum do głowy i zrobi jednak wybory urnowe plus dla tych co się boją wirusa, już #!$%@?ąc od tego czy on w ogóle jest groźny i jak, wybory listowne. Dodatkowo jest odroczenie wyborów o jakieś 2 miesiące. Kto tak od samego początku mówił, że tak to powinno wyglądać? Otóż właśnie Konfederacja i Bosak. I co? I PIS ukradł sobie ten projekcik. Konfederacja chciała dodatkowo głosowanie przez internet ale z oczywistych względów zostało to odrzucone.

I na czym dziś się wszyscy skupiają? Oczywiście na tym, że razem z PIS zagłosowała Konfederacja. A fakty są inne. Czemu mieliby głosować przeciwko skoro to był ich projekt? Tak dla zasady? A nawet jeśli Konfa by nie głosowała to przecież PIS i tak by wygrał bo oczywiście Lewica i PSL nie głosowały (od taka ich zagrywka aby nie przeszkodzić PiS-owi) - razem bodajże 77 głosów. Ale nieeee - najważniejsze, że Konfederacja razem z Pisem głosowała "Są tacy sami jak PIS"!. Przecież jakby się wstrzymali albo głosowali przeciw, to dziś na ich profilach i w sieci w ogóle byłaby afera, że najpierw sami chcieli takie hybrydowe wybory a potem zagłosowali przeciw, (jak PO, ale o tym niżej) więc nie można im ufać.

A jak Lewica głosuje razem z Pisem za nowymi podatkami to jest fajnie? A jak PO głosuje z Pisem w sprawie wprowadzenia niekorzystnych zmian odnośnie leasingów oraz w sprawach tarczy kryzysowej to też jest fajnie? Co za obłuda. Jeszcze parę dni temu PO czy tam KO, chciała wyborów odroczonych w czasie (po epidemii) o 2 miesiące, chciała wyborów urnowych a gdy wczoraj projekt był głosowany to co? To dla zasady go odrzucili , xD.

Nie skupiam się na szczególikach co sobie PiS wprowadził do tej ustawy (przecież wiecie, że i tak będą kombinować aby Duda wygrał jak będzie nie po ich myśli, nie oszukujcie się), na pewno nie wszystko jest dobre znając tą bandę złodziei, ale ludzieeeee. Jest szansa, że będziemy mieli za te 2-3 miesiące wybory które pozwolą pogonić tą bandę oszołomów pisowskich i a najpierw tą dudową marionetkę, normalnymi urnowymi wyborami oraz kopertowymi dla chętnych. Do pełni szczęścia brakuje wyborów elektronicznych, ale może kiedyś. Kopertowe wybory były z góry skazane na porażkę, tego nie da się zrobić w państwie z 30 mln wyborców, czyli byłyby sfałszowane.

Więc jeszcze raz zapytam, czego wy ludzie tak naprawdę chcecie? Zawsze musicie być przeciw?

#konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #lewackalogika #bosak #koronawirus #korwin #polityka
  • 7
Więc jeszcze raz zapytam, czego wy ludzie tak naprawdę chcecie? Zawsze musicie być przeciw?


Zmiany w kodeksie wyborczym przeprowadzonej w cywilizowany sposób, a nie gówna przpychanego kolanem kompletnie bez żadnych konsulatcji. A jeszcze lepiej wprowadzenie stan klęski żywiołoweji przesunięcie tego cyrku na czas gdy sytuacja wróci do normalności.

Nie skupiam się na szczególikach co sobie PiS wprowadził do tej ustawy


I to jest Twój problem.

@bartolini9:
@yuim: To co takiego ci się w ustawie nie podoba? Z czym masz problem? Bo ja chce aby PiSu i Dudy jak najszybciej się pozbyć. Sytuacja jest opanowana, nie oszukujmy się bo wirus to tylko pretekst do kontroli społeczeństwa. Chyba nie uważasz ze wybory korespondencyjne są lepsze od urnowych? Masz kolego problem ale nie wiadomo z czym.
@bartolini9: Mam problem z tym, że ta ustawa jest przepychana butem. Poprzednia ustawa była przepychana w taki sam sposób i skończyło się to farsą. Zastanawia mnie to, że te wszystkie opcje prawicowo-propaństwowe nie widzą problemu w skandalicznym sposobie stanowienia prawa, który ośmiesza państwo.

Zacytuję argumenty jakiegoś wykopka z innego wpisu:
- brak konsultacji z PKW
- brak konsultacji z SN
- brak konsultacji z związkami zawodowymi PP
- przerzucenie kosztów na
@bartolini9:

Pytanie jest takie, czego wy ludzie chcecie tak naprawdę?

nie wiem stary, po prostu chciałbym znowu wrócić do tych czasów jak afera była jak gość nie uwzględnił w oswiadczeniu majątkowym zegarka i podał sie do dymisji, wiesz tak jak w normalnym kraju
:(
@yuim: Tutaj masz rację, natomiast cel jest i tak jeden. Pozbycie się dziadostwa PiSowskiego i Dudy. Jeśli popełnią gdzieś błąd w tych ich machlojkach,który prędzej czy później następi, który spowoduje, że stracą władzę to ja jestem za. Dobrze wiesz że póki oni mają pełną władzę (zaraz będą mieli SN pewnie) tow ten sposób będzie się to odbywało.