Wpis z mikrobloga

@gaceksteam: gdyby nie ty i podobne tobie osoby, pan kuleta nie miałby widzów i nie paliłby żadnych flag ale zbyt ciężko to zrozumieć, prawda?

gdybym nie uznawał go za osobę z jakimiś własnymi problemami psychicznymi które odreagowuje w ten sposób to założyłbym że jest prawicowym trollem bo prawica ciągle potrzebuje jakiegoś wroga w którego można uderzyć i na którego można poszczuć, odrażające to jest po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@koroluk Hipokryzja troche siedziec w kraju ktory jest chlewem i nie miec jaj zeby sie spakowac i wyjechac, udzielac sie na brukselskich,francuskich portalach prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º) mi osobiscie kazda flaga jest obojetna czy to flaga jakiegos narodu czy mc donalda wiec te teksty dalej to chyba nie do mnie


@gaceksteam: Pytasz czemu ktoś ma pretensje, że mu z domu inni zrobili śmietnik, zamiast się z
@qwertty321 alesz mi nie przeszkadza ze on podpalil ta flage bo flaga dla mnie nic nie znaczy pare barw i tyle wiec nie wiem po co sie spinasz xd Powinno byc tak jak imperium pt USA ze na ludzi nie umiejacych nic osiagnac po za zdobywaniem kontrowersji swoim niskim iq powinno sie lac i tyle nic nie znaczacy przypadek idiotyzmu ludzkiego.. Za to ciekawa jest jego bystrosc i to ze zrobil to