Wpis z mikrobloga

Kiedy wreszcie dziennikarze zaczną afery śledzić i dokumentować, a przestaną zajmować się bagatelizowaniem i oczyszczaniem polityków z afer?


@miki4ever: patrząc na obecny trend? Nigdy. Dziennikarstwo obecnie to głównie lizusostwo władzy. A prawaki nie potrafią mentalnie przejść bariery i pogodzić się z faktem, że ich znienawidzona gazeta jako jedyna w Polsce ma kilku prawdziwych dziennikarzy i platformę do publikacji.
@PanKapusta: w jaki sposób chcesz to zrobić? Oficjalnie Polsat nie jest w żaden sposób finansowany przez polityków, nieoficjalnie, póki są koncesje, wlasnosc prywatna itd. To nie ma opcji, żeby nie było jakichkolwiek powiązań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@miki4ever: xD

Szefowa informacji Polsatu, bagatelizuje informacje o nadużyciach i potencjalnych przekrętach ministra zdrowia i linkuje do edytoriala swojego przydupasa z redakcji, który jest już tak głęboko w przymilaniu się partii rządzącej, że może sobie gardło uszkodzić.

Ale i tak symetryści w internecie będą pisać że TVN = TVP i tylko Polsat jest rzetelnym źródłem informacji xD
@Joz w dodatku tekst do którego ona linkuje napisał Jankowski, który niczym nie różni się od politruków od Karnowskich, ma teraz własny program w Polsacie i został dyrektorem Superstacji (też Solorza), w której pożegnano się z dziennikarzami politycznymi
@miki4ever:

Polsat to zaścianek PiS i każdy inteligentny odbiorca to zauważy. Solorz się cyka o koncesje na swoje inwestycje (w tym wprowadzone 5G), wiec jego telewizja będzie za partia rządząca. Tyle tylko, ze nie robią tego w tAk bezczelny sposób, jak robi to TVP. Dzięki temu, jak przyjdzie nowa władza to się nikt do nich nie #!$%@?. Proste zagranie, a dziwi mnie, ze są ludzie uważający POLSAT za rzetelne źródło informacji.
@SzybkieSondy: Nic mnie tak nie #!$%@? ostatnio na wykopie jak prawaki, lewaki...Jak dzieci w piaskownicy...A teraz na temat. Mówi się, że ryba psuje się od głowy. Tutaj jest odwrotnie...Społeczeństwo po latach afer i sobie odpuściło. Przecież nie raz słyszałem tekst. Każdy kradnie. Ci też kradli. Ludzie się już z tym pogodzili. Dziennikarze to wyczuwają więc też mają #!$%@? bo po co robić temat, który będzie jak nie wiem...pogoda na najbliższy weekend.
@miki4ever: Pracowałem ponad rok temu w stacji przez krótki czas. Wszędzie słyszało się, że reporterzy odchodzą ze względu na zmiany personalne na górze. Kierownictwo zmieniło się na sympatyków PiS. Nie ma niestety bezstronnego dziennikarstwa, w każdym razie nie o ogólnopolskim zasięgu.