Wpis z mikrobloga

Czy ktoś poddawał się zabiegowi usunięcia żyły odpiszczelowej, tj. stripping? Jak wygląda sam zabieg, ile czasu zajmuje powrót do normalnego funkcjonowania i czy w konsekwencji nie utrudnia to uprawiania sportu? Może ktoś poleci jakąś klinikę we Wrocławiu lub okolicach? #medycyna #lekarz #zdrowie #wroclaw
  • 10
@davey: na Borowskiej miałem, ok miesiąc oczekiwania był do domu wróciłem na 3 dzień. Zabieg chyba ok 1h trwał ale dostaje sie głupiego jasia i znieczulenie w kręgosłup także czas się rozmywa. Szwy po 10 dniach, 3 tygodnie l4 i ok 3 miesiące w rajstopie uciskowej
@davey: prywatnie lekarz w innym miejscu proponował mi taki laserowy zabieg koszt chyba ok 3000 zł i wychodzisz tego samego dnia od lekarza

lekarz ze szpitala był sceptycznie nastawiony do w/w metody i mówił że problem może powracać natomiast przy chirurgicznym usunięciu żyły... no cóż nie odrośnie
@mroz3 na pewno zależy od oddziału bo mame i babcia leżały i z obu ich pobytów mam traumę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wolałabym pójść do weterynarza niż tam
@krave: to dziwne bo jak mówię, oprócz tego że 3 dnia na śniadanie serek był mało słony to nie mogę złego słowa powiedzieć o moim pobycie na Borowskiej
@mroz3 mi się babcia po operacji prawie wykrwawiła bo pielęgniarka olała i kazała czekać do rana na zmianę innej, rano już musiała dostać transfuzję bo się z gąską już witała, potem przy wypisie i dwóch kontrolach przeoczyli że dalej krwawi ale do wewnątrz chociaż babcia się skarżyła że coś jest nie tak :/
U matki przeoczyli złamanie stopy i żeber po wypadku a jak poszlam po operacji zapytać lekarza o jej stan
@krave ok, czyli Borowską odpuszczam. Współczuję takiego doświadczenia, dobrze, że się dobrze skończyło.
@mroz3 właśnie ciekawi mnie ta metoda laserowa, bo jestem gotowy zapłacić, ale mam obawy czy to nie wraca jakoś przy tej metodzie? Ktoś jeszcze posiada jakieś informacje?