Wpis z mikrobloga

@Lasiuk: To była bitwa na klasztorze. Przeciwnik przejechał większością drużyny 2 czołgi z mojej na tzw 'kiszce'. Geniusze z mojego teamu stali i się patrzyli nawzajem na siebie z czołgami przeciwnika po drugiej stronie. Oczywiście mając dwukrotną przewagę w czołgach. Chyba nikt tam nie strzelał za bardzo, bo jak się pod koniec okazało, tamci przeciwnicy mieli prawie full HP. Oczywiście te niemal 2/3 mojego teamu zostało wzięte na dwa baty. Większość
@prezess123123: gość tego nie liczył na kalkulatorze tylko szacował, ale też sprawdzał staty niektórym graczom z topki tabeli i były one porównywalne ze statami topowych graczy przeciwnika
@Lasiuk: to nie stary grają, to gracze graja, nie zwróciłeś nigdy uwagi że na początku bitwy przy stanie 1-0, 2-0 już zaczyna się #!$%@? do kampy żeby cośkolwiek posnajpić cokolwiek zarobić bo myślisz że już gra w dupę i żeby tylko wn8 nie spadło albo żeby nie stacić % MOE to lepiej niech inni giną a ja spokojnie pokampię.Z takiej kampy, kiedy to przeciwnik ma inicjatywę, kiedy on wybiera jak zaatakuje,