Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu padłem ofiarą oszustwa, na własne życzenie, w skrocie laska z dzieckiem wyłudziła od nas kilka tysięcy pod pretekstem ciężkiej choroby jej dziecka (które okazało się zmyślone) Jak wszystko wyszło na jaw oczywiście ogarnąłem temat i w tym momencie komornik wyciska z niej każdy grosz jaki oficjalnie dostanie. Wiem że na pewno leci w kulki i ma jakieś nieudokumentowane dochody. Jest jakiś sposób by to z niej wycisnąć? Komornik nie może nic więcej zrobić niesty :<
#pieniadze #ekonomia #windykacja #dlugi
  • 9
@Laggger97: Myślałem w ogóle zlicytować jej chatę :D ale teraz podobno może być z tym problem :( Podobno tez tych długów narobiła naprawdę dużo. Szmata wkrecała ze bachor ma raka, a jednak go nie ma.
Przynajmniej po wszystkim będzie miała pretekst na zbiórkę bo bezdomność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Laggger97: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Jej chate - nie mieszkanie jako takie, ale wszystko co am w srodku - sprzed rtv i agd, bo lodowke, tv, jakies meble maja. No wlasnie przez korone teraz byl problem. W poniedzialem lockownd praktycznie schodzi wiec bede uderzał jeszcze raz, chce tylko sie jak najlepiej przygotowac
@4recki: niestety dojscie wlasnych praw w tym kraju jest praktycznie niemozliwe. W socjalistycznych republikach europejskich prawo chroni grazynki i januszy, ktorzy kasiore wyciagaja gdzie sie da a potem placza ze zostali zmuszeni przez zlych lichwiarzy do zadluzenia sie.
Szczerze to jestem w szoku ze otrzymales nakaz zaplaty i komornik zajmuje sie sprawa - bo juz to graniczy z cudem. Wiekszosc wnioskow mimo niepodwazalnych dowodow jest z miejsca odrzucana i trzeba sie