Wpis z mikrobloga

#!$%@? chłopaki wróciłem na tindera ostatnio i co się tam #!$%@? to ja nawet nie xD przecież jakieś 90 procent tych loch to takie tępe, niereprezentujące sobą niczego #!$%@?, że aż żal patrzeć.

LUBIĘ DOBRE JEDZENIE I SPANIE #!$%@? kto nie lubi dobrego jedzenia i spania #!$%@? troglodytko, dlaczego uważasz, że zachęcisz tym kogokolwiek do siebie? czy dobierasz się w związki na zasadzie “omg, on lubi dobre jedzenie i… o ja nie wytrzymam, stara, on lubi też spać! to jest totalnie facet mojego życia, mamy bardzo dużo wspólnego i mam nadzieję, że nasze dzieci będą podzielać nasze pasje”.

JESTEM WREDNĄ ZOŁZĄ xDDDDDD typiaro, czy twoja wredność objawia się tym, że jesteś impertynencko niemiła i jedyne co robisz to próbujesz dowartościować się, wyzywając rozmówcę lub będąc #!$%@? burakiem wobec niego? ja #!$%@?ę

SZALONA ZWARIOWANA KREJZOLKA - ostatnio jechałaś samochodem dziesięć kilometrów na godzinę szybciej niż nakazuje prawo na danym odcinku? poszłaś do sklepu bez maseczki? zostałaś na imprezie o godzinę dłużej niż planowałaś? kuuuuurwa. jesteś skandalicznie, niemiłosiernie szalona.

W SUMIE TO NIE MAM HOBBY, ZAINTERESUJ MNIE SOBĄ - siedź w tej #!$%@? #!$%@? wieży i czekaj na księcia, mam nadzieję, że rodzice pomyśleli o smoku.

NIE PISZĘ PIERWSZA czyt. czekam aż ty się wykażesz bo ja nie umiem bo jestem cipą bez krztyny kreatywności.

CHĘTNIE KOGOŚ POZNAM - #!$%@?, a ja zainstalowałem tindera po to, żeby nauczyć się przyrządzać kopytka w sosie grzybowym.

JESTEM ARTYSTKĄ, ALE MOJA DUSZA ARTYSTKI KŁÓCI SIĘ Z CHŁODNĄ OBSERWACJĄ RZECZYWISTOŚCI idź pisać lepiej teksty na nową EPkę andrzeja dudy xD

Ogólnie nie polecam, lepiej zwalić sobie konia i porobić coś pożytecznego.
#tinder #pasta #logikarozowychpaskow #konzwalony
  • 15
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: Tak jest nie tylko na tinderze. Niestety ale większość ludzi lubi karmić swoje ego i nawet samemu przed sobą przedstawiać się jako ktoś kim się nie jest. Dlatego co drugi człowiek w opisie ma, że lubi kuchnie włoską, a jedynie co jadł do pice w pcimie dolnym. Takich przykładów można by mnożyć, tylko po co? Ludzie tacy po prostu są i tego nie zmienisz. Naucz się filtrować tych co są
Halo halo colezanko, jest otagowane #pasta. Doskonale sobie zdaje sprawe z tego ze dziala to w obie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: To daj też męską wersję i porównamy plusy oraz komentarze.
Sądząc po komentarzach niebieskich wykopków, to tylko baby są złe, a oni święci.
(òóˇ)