Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka. Dzwonią do mnie z #play i oferują telefony pokroju Xiaomi 8T, wysłać listy z dostępnymi telefonami jakoś nie potrafią. Na stronie sieci gdy wpisuje swój numer, by sprawdzić dostępną dla mnie ofertę nie mam takiej możliwości (strona informuje, że nie ma na ten moment takiej możliwości).

Dodam, że jestem w Play od nawet nie pamiętam kiedy, do tego większość mojej rodziny.

Mam dwa pytania:
1. Pracuje ktoś może w Play i ma link do listy z ofertami telefonów na abonament?
2. Jak zagrać by ugrać jak najwięcej? Powinna być taka możliwość, skoro tyle lat tam jestem tak jak i wiele osób z mojej rodziny.

#telefony #xiaomi #iphone #samsung #kiciochpyta
  • 5
Jak zagrać by ugrać jak najwięcej? Powinna być taka możliwość, skoro tyle lat tam jestem tak jak i wiele osób z mojej rodziny.


@Beczkowy: Najlepszą ofertę dostaniesz jak odejdziesz na kilka dni do konkurencji i wrócisz jako nowy klient
@Beczkowy: Jako były pracownik innej znanej sieci komórkowej, mogę Ci powiedzieć że operatorzy mają wywaloną lachę na stałych bywalców – liczy się tylko i wyłącznie nowy klient, a stary niejednokrotnie jest urabiany i pozostając na starych warunkach traci. Polecam zmienić sieć co jakiś czas.