Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Czemu ludzie sie tak jaraja Sikorskim #sikorski2020 ?

Przeciez to peowiec, tak jak Duda to pisowiec. Czy sie myle? Czym on rozni sie od Dudy sprzed kilku lat? Byly dokladnie te same glosy na wykopie przed pierwsza kadencja Dudy. Ze reprezentatywny, ze ladnie mowi, ze to, ze tamto. Normalnie jakbym widzial te same wybory, tylko odwrocone xD

Tyle sie narzeka, ze POPiS rzadzi nami od lat, a wykopki, takie rozumne niby plemie przeciez dokladnie wpadlo w te sieci. Pare lat temu Duda super, Komor glupi. Teraz odwrotnie xD
Czy ja tu czegos nie rozumiem, czy ludzie sa tak krotkowzroczni i na wykopie po prostu przejawia sie glupota ludu? Wystarczy pare lat rzadow PO/PiS zeby znow rzucili sie na PiS/PO.

Ja jestem mlody, czasy sprzed 2015 czy 2010 ta swiadomie pamietam slabo, to moze czegos po prostu nie widze?
#polityka #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1589571237pwXbqKPeUPJXEhcciKeuaG.jpg
  • 24
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DywanTv: to ex-pisowiec przeciez jest, z pisu odszedl przez chyba konflikt z macierewiczem

Kariere zaczynal w rzadzie olszewskiego, a wystarczy wspomniec, ze po smierci J. Olszewskiego pis wprowadzil zalobe narodowa, zeby zobaczyc jakie znaczenie pis i przewrot czerwcowy ma dla aktualnej propagandy pisu
@DywanTv: Ja mogę powiedzieć, że mam do niego pozytywny stosunek za taśmy na których został nagrany. Strasznie tam przeklinał ale mówił prawdę o naszej dyplomacji, o żuliku lwowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego imponuje wykształceniem na tle reszty polityków, nie każdy kończy Oxford. Był szefem MSZ więc ma pojęcie o występowaniu na arenie międzynarodowej a to przecież robi głównie prezydent.
@SpawaczPolimeru: Czegos, co wyrozniloby jego prace w ministerstwach wsrod innych ministrow. Jak zmienilo sie Wojsko Polskie i ogolnie bezpieczenstwo, kiedy byl ministrem obrony? Jak zmienily sie stosunki Polskie z innymi krajami, kiedy byl ministrem spraw zagranicznych przez 7 lat? Czym roznila sie jego praca od ministra spraw zagranicznych przed nim i po nim? O to mi chodzi.
@DywanTv: Dla mnie po prostu są trudne czasy, czasy które zbliżają nas do tego co było przed 1989. Zamordyzm, bezprawie, socjalizm na niespotykaną nigdy skalę. Teraz jest potrzebny prezydent, który miałby siłę stanąć przeciw temu co nas czeka. PiS zawładnął 3 z 5 władz(wykonawczą,ustawodawczą,telewizje) teraz dobija władze sądowniczą jak zdobędzie tą twierdzę weźmie się za wolne media. Teraz potrzebna jest osoba która im to wybije. Nie dla Budapesztu w Polsce
@DywanTv: @Elijahu: a nie macie takie wrażenia, że ta cała debata polityczna jest na coraz niższym poziomie? #!$%@?ąc od opcji politycznych to jednak mam wrażenie, że kiedyś większość tych rozpoznawalnych polityków prezentowała jakiś poziom intelektualny. I na tym chyba polega nagła sympatia do Radka, najzwyczajniej w świecie w kwestii obycia, inteligencji, sposobu wypowiedzi przewyższa wszystkich obecnych liderów platformy. Tak samo jest na lewicy - każdy wie, że Miller ,Kwaśniewski, Borowski