•  

Musze dopytac, moze ktos mnie oswieci? Dlaczego do walki z hiena wystawia sie kociaka Trzaskowskiego a nie tygrysa Sikorskiego?

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #neuropa #4konserwy #trzaskowski #sikorski2020 #sikorski #platformaobywatelska

•  

@CR7THEBEST4EVER: A co to za podmiana zwierząt cwaniaczku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wracając do tematu: dlatego, że PO nie zależy na walce z Dudą, a na odebraniu głosów reszcie opozycji żeby wrócić na tron. Trzaskowski ma odebrać głosy Hołowni, Biedroniowi i część Kosiniakowi. I tyle. Nawet to czy będzie II tura specjalnie ich nie interesuje, ważniejsze jest dla nich żeby nadal byli nr 1 opozycji we wszystkich sondażach.

Wygrał interes partii ponad interesem narodu - jak zwykle.

•  

Musze dopytac, moze ktos mnie oswieci? Dlaczego do walki z hiena wystawia sie kociaka Trzaskowskiego a nie tygrysa Sikorskiego?

@CR7THEBEST4EVER: Bawią mnie wykopki, które myślą, że w sztabach pracują głupsi, niż oni...

A wracając do tematu: dlatego, że PO nie zależy na walce z Dudą, a na odebraniu głosów reszcie opozycji żeby wrócić na tron. Trzaskowski ma odebrać głosy Hołowni, Biedroniowi i część Kosiniakowi. I tyle. Nawet to czy będzie II tura specjalnie ich nie interesuje, ważniejsze jest dla nich żeby nadal byli nr 1 opozycji we wszystkich sondażach.

@WaveCreator: I Sikorski byłby takim kandydatem "na drugie miejsce", który skonsolidowałby elektorat, ale w drugiej turze miałby mniejsze szanse, ze względu na elektorat negatywny... Poza tym byłby łatwym celem dla PiSowskiej propagandy. Trzaskowski ma szansę przekonać niezdecydowanych i poza tym, PiSowska propaganda nic na niego nie ma (pęknięta rura w Warszawie nikogo nie obchodzi, a LGBT nie jest aż tak wielką barierą, jak wykopkom się zdaje)...

•  

@wasted: No i skończy się na tym, ze Trzaskowski będzie miał 3 albo 4 miejsca w wyścigu. Kandydat największej partii opozycyjnej, która nie chce wygrywać wyborów. Niech wreszcie znikną ze sceny politycznej

•  

@wasted: No i już ma w najnowszych sondażu dla dorzeczy 4 miejsce. Będzie się bił z Bosakiem xD kandydat największej partii opozycyjnej xD

•  

@ZaplutyKarzelReakcji: Jeżeli ludzie, którzy niedawno rozpaczali nad tym, co PiS robi z tym krajem, uznają, że "pierdolą te wybory", a takie komentarze czytałem (równie dobrze mogą oddać głos na Dudę), albo poprą fajnopolacką wersję Kukiza, to tak się skończy. Ja jednak liczę, że to tylko knee-jerk reaction spowodowana tym, że właśnie zabrano im zabawkę i ostatecznie pójdą po rozum do głowy...

•  

@wasted: >I Sikorski byłby takim kandydatem "na drugie miejsce", który skonsolidowałby elektorat, ale w drugiej turze miałby mniejsze szanse, ze względu na elektorat negatywny... Poza tym byłby łatwym celem dla PiSowskiej propagandy. Trzaskowski ma szansę przekonać niezdecydowanych i poza tym, PiSowska propaganda nic na niego nie ma (pęknięta rura w Warszawie nikogo nie obchodzi, a LGBT nie jest aż tak wielką barierą, jak wykopkom się zdaje)...

Przecież jest dokładnie odwrotnie xD. Sikorskiemu mogą zarzucić co najwyżej jakieś ośmiorniczki, czy inne kapiszony, zresztą to było dawno temu. A Czaskowski? Oo panie, niegospodarność, bezradność w sprawie gówna, lgbiety, L4 i jeszcze pare innych rzeczy. Zresztą tvpis się będzie dwoił i troił żeby go gnoić, aż się paski będą grzały. Z Sikorskim by tak nie było, bo Sikorski to jest twardy gracz polityczny. I piszę to jako osoba, której nigdy by nie przyszło do głowy głosowanie na PO

•  

@wasted: Nie wiem po co ty bronisz kretyńskich decyzji PO, która nie kierowała się tym kto może wygrać te wybory tylko tym by przypadkiem nie odejść za daleko od wewnątrzpartyjnego żłoba.

Te miernoty trzeba zatopić i to jak najszybciej, bo inaczej w Polsce nigdy nie będzie normalnie

•  

Przecież jest dokładnie odwrotnie xD. Sikorskiemu mogą zarzucić co najwyżej jakieś ośmiorniczki, czy inne kapiszony, zresztą to było dawno temu.

@pastor_manning: I to właśnie działa na wyobraźnię... Kurwa, sam mogę na poczekaniu wymyślić materiału dla TVPiS na 10 wydań do przodu. Wszystko byłoby prymitywne i oparte na najniższych emocjach, ale takie coś działa.

Oo panie, niegospodarność, bezradność w sprawie gówna, lgbiety, L4 i jeszcze pare innych rzeczy.

Nikogo nie obchodzi gówno w Warszawie. Poza paroma pierdolniętymi Frondziarzami nikt nie będzie umierał za "Polskę wolną od LGBT"... Będą oczywiście podejmować te tematy, ale mają one mnejszą siłę rażenia, niż ośmiorniczki, czy "robienie laski Amerykanom"...

Zresztą tvpis się będzie dwoił i troił żeby go gnoić, aż się paski będą grzały.

Ano będzie... Tak, jak w przypadku Sikorskiego, Kidawy i każdego, kto będzie zagrożeniem dla PiSu... Tylko, że w przypadku Sikorskiego mieliby ułatwione zadanie na starcie.

Z Sikorskim by tak nie było, bo Sikorski to jest twardy gracz polityczny.

XDXDXD... Sorry, ale nie wiem nawet jak to skomentować...

I co wystraszą się Sikorskiego i zaprzestaną szkalowania???

•  

@wasted: Poza tym zerknij sobie gdziekolwiek w internety i na dwa ostatnie sondaże. Trzaskowski ma ledwo powyżej 10%, a w internecie wszyscy jebia platformę jaj bura suke i słusznie zreszta.

Jeszcze próbują nam wciskać kłamstwa, ze rzekomo sondaże na zamówienie pokazywały, ze Trzaskowski jest najlepszym kandydatem. Tym nieudacznikom w te kłamstwa już nikt nie uwierzy

•  

Jeszcze próbują nam wciskać kłamstwa, ze rzekomo sondaże na zamówienie pokazywały, ze Trzaskowski jest najlepszym kandydatem. Tym nieudacznikom w te kłamstwa już nikt nie uwierzy

@ZaplutyKarzelReakcji: To fajnie, że wewnętrzne sondaże są niewiarygodnym źródłem, ale już bańka internetowa pełna pożytecznych idiotów od Chujowni jest spoko... A z sondażami, poczekajmy może aż zacznie kampanię, OK???

•  

@wasted: Nikt się Sikorskiego nie wystraszy, ale trudniej jest budować wiarygodna narracje i ośmieszać go kiedy masz kandydata powszechnie uważanego za stanowczego, butnego i twardego

•  

@wasted: Ktokolwiek widział te sondaże czy po prostu wypuścili pierda do mediów, żeby nie powiedzieć

no słuchajcie, bo Grzesiek i Barbara Radka nie lubia, a poza tym on nie ma zaplecza w platformie i nie chcemy nikomu spoza naszego kręgu dać władzy

Ja widziałem dwa sondaże i obydwa wskazują na sromotna porażkę Trzaskowskiego. Widzę tez ze już przegrali internety.

Ta decyzja to porażka i tak samo się skończy cała kampania

•  

@wasted: Jestem tez ciekawy gdzie oni będą te kampanie prowadzić. Ulice puste, media publiczne w rękach pisu, internet jebie platformę najgorzej w ich historii. No jestem bardzo ciekawy jak sobie pan Kidawa 2.0 poradzi

•  

Nikogo nie obchodzi gówno w Warszawie. Poza paroma pierdolniętymi Frondziarzami nikt nie będzie umierał za "Polskę wolną od LGBT"... Będą oczywiście podejmować te tematy, ale mają one mnejszą siłę rażenia, niż ośmiorniczki, czy "robienie laski Amerykanom"...

@wasted: To jest gdybanie Twoje i nasze. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że nikogo nie obchodzą ośmiorniczki i robienie laski, poza pisowcami i konfederatami - a to nie jest elektorat, o który warto walczyć.

Trzeba walczyć o niezdecydowanych, którzy dzięki koronawirusowemu zamieszaniu, kretyńskim decyzjom władz i rozwalonym wyborom po raz pierwszy zainteresowali się tym co się wokół nich w kraju dzieje. I trzeba ich przekonać, że wszystko co się zjebało jest efektem nieudolności PiSu.

•  

Nikogo nie obchodzi gówno w Warszawie

Moja rodzina na Podkarpaciu przypomina mi o tym podczas każdej rozmowy telefonicznej, zauważyłem że oni karmią się tym co się nie uda w stolicy.

•  

@WaveCreator > robienie laski
      To akurat były prorocze słowa, a kulminacją był przelot F89 nad białym domem i otwarta buzia Dudy..

•  

@CR7THEBEST4EVER kociaka... ty jakis gej jesteś czy co?

•  

@wasted: no tak, bo w sztabach pracują geniusze i dlatego wybrali Kidawę Błońską, która ma ogromne problemy z wypowiedziami. To, że ktoś jest posłem również nie oznacza, że należy do elity intelektualnej, przykład:Jachira,Suski,Lepper,Jakubiak

•  

@daxter501: Nie, bycie posłem nie oznacza, że ktoś jest geniuszem... Ale to, że ktoś łyka propagandę o "hehe, głupiej Kidawie", "słabym Trzaskowskim", czy idzie głosować na pana z TVNu, bo ładnie się wypowiedział, również nie świadczy o potencjale intelektualnym...

•  

@wasted: ???? Czyli o potencjale intelektualnym świadczy coś czego nigdy nie zobaczymy, co posłowie skrzętnie ukrywają, i niby, po co to robią ???? O inteligencji akurat świadczy zdolność do formułowania swoich myśli, określania swoich poglądów, a ona to robi fatalnie i to nie uważam tylko ja, a profesorowie i to z kręgów koalicji . Natomiast pan jest typowym człowiekiem, który uważa, że praktycznie cała Polska to hołota, a pan oczywiście zalicza się do nielicznej elity intelektualnej.

Gorące dyskusje ostatnie 12h