Wpis z mikrobloga

a mogło być tak pięknie. Zajebista pogoda, obudziłbym dzisiaj swoją różową o 4-5, wsiedli na rowery, o tej porze mielibyśmy przejechane około 150km, właśnie rozpalał grilla gdzieś nad rzeką ona przygotowywała mięcho i odpoczywali przed drugą częścią wyprawy... Ale nie, właśnie siedzę przed kompem 3 godziną, jeszcze jakieś 11 i będę mógł iść spać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czemu na ogół różowe są takie wygodne... żeby księżniczka ruszyła łaskawie dupę z domu to zawieź samochodem, zaplanuj jakąś rozrywkę żeby się nie nudziła, obiad to najlepiej w restauracji, a najlepiej znajdź jej serial na nf i zamów pizze.
#przegryw #tfwnogf #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #badoo #tinder
mati1990 - a mogło być tak pięknie. Zajebista pogoda, obudziłbym dzisiaj swoją różową...

źródło: comment_1589629318DBdQPorefXqo7cGICKCoI3.jpg

Pobierz
  • 36
@mati1990: No chłopie, jak one słyszą, że ja mieszkam od nich 50 km dalej, to jestem już skreślony. Bo kto by w ogóle w 2020 roku pomyślał o tym, że są pociągi, jak ktoś nie ma auta. One są w #!$%@? leniwe. Spotkałem się kiedyś z jedną, to ona miała problem wejść po schodach. Serio. Ja nie wiem, jak tak można żyć, bo jednak moje całe życie jest oparte na większej,
@Mest666: nie będę robił fot ale jest tego masa. więcej różowych niż niebieskich, a jak już gość na rowerze to albo sam albo z różową która go wyciągnie (albo on ją xd) gdzie różowe z koleżankami śmigają w najlepsze.
może jeździsz po lasach to tam się raczej nie wybierają same, bo się boją creepów, ale na ścieżkach idzie spotkać tego i są ładne, zgrabne a nie wieprze ulane
@DonMontana: chociaż darmowa wazektomia to jest kolejny plus na rzecz roweru. Nie musisz płacić za gumki, nie boisz się o wpadkę no i nie czekasz i nie płacisz za wazektomie. Gdzie tu problem?