Wpis z mikrobloga

Chcesz wiedzieć ile jesteś na 10?

Oto mały quiz atrakcyjności który znalazłem w internecie. Nie wiem, czy jest adekwatny bo mi wyszło 7/10 czyli niby jestem Chadlightem. Chociaż niektórzy tutaj mi to zarzucają :)
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #niebieskiepaski #chad #wyglad
B.....W - Chcesz wiedzieć ile jesteś na 10?

Oto mały quiz atrakcyjności który znal...

źródło: comment_15897064800E15MVKyfdQV2JfKhm4pi6.jpg

Pobierz
  • 50
@Blackpill_RAW sam kiedys slusznie wspomniales ze zadne testy nie maja sensu. Liczy sie tylko reakcja kobiet w realu i ons z tindera z atrakcyjnymi kobietami. Czy inicjuja kontakt gdy nie musza (np na uczelni inny kontakt niz "czy masz moze sciage na kolokwium"), na ulicy, czy w sposob posredni lub bezposredni proponuja seks oraz liczba ONS-ów z kobietami 7+/10 z tindera. Reakcja kobiet w realu oraz liczba ONS z tindera z kobietami
@Blackpill_RAW: Mi wychodzi 4, jednakże autor testu jak już wspomniano, często źle przypisuje wagi do poszczególnych mankamentów lub nie bierze pod uwagę wielu korelacji. Są wady, które na starcie zerują ci wszystkie punkty, albo nie są w stanie zostać zrównoważone przez kilka pomniejszych zalet np. bycie łysym i mała głowa trolla daje na starcie zero nawet jak masz niebieskie oczy, ładny nos, piękny uśmiech i sześciopak. Albo jak masz zeza to
@Passarinho: to nie jest dla mnie za duży problem żeby napisać za niego komentarz xD jakby jakiś inny mój znajomy miał zbanowane konto, a chciał coś napisać, to też bym mogła pomóc