Wpis z mikrobloga

@Krol_Dzielni: Trochę imo bezsensu pytanie, musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie bo my nie wiem czy ci aktualny telefon pasuje, czy jest zepsuty, na czym ci zależy, jaki masz problem z obecnym itd itd
@SpeaRRR: nie mam żadnego problemu. Ale S8 mam już 3 lata. A jak ktoś kojarzy to już dwa razy zadawałem pytanie o zmianę telefonu. Ale wtedy pytałem o iPhone i S20. Teraz pomysł padł na 1+ bo jest w promo.
@Krol_Dzielni Też już nie mogłem wytrzymać z S8 i w zeszłym tygodniu zmienilem. Po trzech latach uznaje że to totalnie nudny telefon ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę że warto bo zawsze to będzie jakaś odmiana i OP7pro jest w dalszym ciągu dobrym sprzętem ¯_(ツ)_/¯
@Krol_Dzielni Ja w dalszym ciągu team Samsung. Niby już po paru modelach z rodziny S i ostatnim jakim był S8 uznałem że skoro ten mnie na maxa wynudził tak z następnym będzie coraz gorzej i może warto byłoby wziąć coś zupełnie innej marki. Tak jak Ty zastanawiałem się nad Op7pro, ale jednak robię bardzo dużo zdjęć a tam aparat trochę kuleje. Dodatkowo bałem się stabilności całego systemu i ewentualnych problemów jeśli chodzi
@XNiemcu: ja też bardziej skłaniałbym się ku samsungowi. Z serwisu jestem bardzo zadowolony, bo bez problemu wymienili mi dwa razy w nim baterię (ostatnio tydzień temu) dzień przed końcem guarda. Samsung wg mnie jest telefonem kompletnym. Ale w S20 odstrasza mnie exynos, na którego tak narzekają. W zasadzie to nic nowego nie wniesie w moje użytkowanie nowy telefon, ale sam wiesz jak to jest jak nam się wymarzy nowa zabawka :D
@bi4ly_: mam takie momenty, że już jestem zdecydowany na zakup, ale po chwili namysłu przychodzi otrzeźwienie, że to wywalenie pieniędzy jak mam całkiem dobry sprzęt. Mam taką depresję technologiczną.
@Krol_Dzielni: to ja tak miałem jak ostatnio o 10 odłączyłem 6s z ładowania i o 12 miałem już 5% baterii. Ale zacząłem nosić powerbanka i solidnie czekam do jesieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krol_Dzielni Narzekają na exynosa bo odstaje od Snapa, ale wydaje mi się że to można porównywać wyłącznie ściśle konkurującymi modelami którym np taki OP7pro nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz z ciekawości sprawdziłem i ten exynos który siedzi w S20 jest i tak lepszy od tego co mam w Note a ten telefon tak zapiernicza że raczej o wydajność bym się nie martwił ( ͡º ͜
@XNiemcu: 1+7 nie będzie konkurencją dla S20? Tym bardziej, że Samsunga kupię w praktycznie takiej samej cenie. W ogóle ta eSka podobała mi się od pierwszego zaprezentowania i mam ją cały czas w obserwowanych na allegro. Mi to zawsze szkoda kasy jak poprzednia rzecz działa dobrze.
@bi4ly_: czekając do jesieni to będzie kolejna eSka albo nowy Note. I bądź tu mądry.
@Krol_Dzielni Według mnie konkurentem będzie dla S10 a OP8 dla S20. Tak na szybko patrząc w marketach to między OP7pro a S20 różnica w cenie to jakieś dobre 7 stów więc jeśli Ty możesz mieć te dwa modele w tej samej cenie i znasz Samsunga to raczej dla mnie wybór byłby prosty ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak na prawdę Samsung może nie zalewa Nas aktualizacjami i nowe modele
@XNiemcu: 1+ w euro 2999 zł, S20 można złapać nawet za 2750 zł zamkniętego z fakturą z Play albo Orange, więc jest bezpiecznie. Ogólnie to celuję w oferty z ratami 0% bo wolę te pieniądze zatrzymać w razie "w".
Myślałem, że 1+ nie będzie miał sobie równych, w kwestii technicznej jak i programowej związanej z aktualizacjami.