Wpis z mikrobloga

Czy szanowne #4konserwy i #konfederacja są ostatnio poruszone działaniami pisowskiej milicji? To odsyłam do krótkiego dokumentu z 2017 o ich działaniach, gdy wówczas razem z #pis opluwaliście protestujących przeciwko zawłaszczeniu mediów i sądów obrażając ich w sposób niesamowity. Ku waszej własnej refleksji, bo odnoszę wrażenie że zaczeliście zauważać reżim dopiero gdy on sam zaczął was kopać ostro w d*pę.


#neuropa #polska #policja #bekazprawakow #bekazpisu #strajkprzedsiebiorcow
Pobierz
źródło: comment_15897404094UAXdTyMB5cWUAtViQvGkM.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @grubson234567: ale popierasz bo jesteś zaślepiony nienawiścią do PiS. A jak przyjdzie jeszcze gorsze lewactwo niż PiS to zmienisz zdanie bo będziesz sie z nimi zgadzał. Trzeba jak najwięcej rzeczy urynkowić. Służbę zdrowia, szkoły, telewizję i tak dalej.
@pyroxar: Nie znasz mnie. Ja zawsze byłem wolno rynkowy, z tą różnicą że mam odchyły lewicowe w sferze społecznej. To nas zatem różni. Gdy jeszcze 10 lat temu krzyczeli o tym że Peło chce prywatyzować służbę zdrowia, byłem jednym z tych, którzy byli przekonani by sprywatyzować to w cholerę bo systemowo nie działa. W przypadku TV byłem przekonany że Państwo powinno mieć ogólnodostępny obiektywny kanał informacyjny w kraju i zagranicą, ale