Wpis z mikrobloga

Skończyłem Doom Eternal i jeśli komuś podobała się wersja z 2016 to ta też raczej przypadnie do gustu.

Jest jeszcze więcej strzelania, doszły elementy platformowe, masa przeciwników któych trzeba unicestwić, a fabuła nadal ma to samo, marginalne znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bałem się w to grać z tylko jednego poziomu, zamiast PC, ogrywałem tytuł na PS4, wiadomo że w FPSach mysz>pad ale żona podjęła decyzję za mnie, dostałem grę na urodziny. I serio, po pewnym czasie grało się na prawdę wygodnie.

Fabuła to "demony są na ziemi, trzeba sięich pozbyć" i nasza gra właśnie na tym polega. Historię przybliżają materaił, które znajdujemy podczas gry
Eksterminacja wszystkiego co się rusza w każdy możliwy sposób. To co podobało mi sięw tej części to fakt żę trzeba żonglować każdego rodzaju bronią + piła + granaty + miotacz ognia. Bieganie z jedną bronią (o ile nie byłoby to BFG) za dużo nam nie da. Serio, gameplay wciąga.

Minusy też są:
- muzyka, w wersji z 2016 muzyka podczas starćbyłą według mnie lepsza.
- Nie rozumiem też "dodatkowego życia". Można je zbierać na mapach i jeśli zginiemy to natychmiast się odradzamy i mozemy walczyć dalej. Jeśli zgineimy nie posiadając już dodatkowego życia to wracamy do ostatniego checkpointu tyle że już bez dodatkowych żyć, któe straciliśmy. I nie rozumiem włąśnie tego - skoro zginęliśmy z jednym, dwoma czy trzema dodatkowymi życiami bo starcie było ciężkie, to jak mamy sobie poradzić po wczytaniu bez tych żyć? Dziwna decyzja twórców.
- mapy według mnie są trochę za duże/długie, mogliby je skrócić, a jendocześnie dodać jeszcze jakiś jeden czy dwa poziomy

Błędów prawie nie uświadczyłem, raz jeden podczas walki z "bossem" ten zapadł się pod ziemię i musiałem wczytać starcie od nowa, poza tym nic innego.

Jeśli ktoś jeszcze nie grał, a poprzedniączęśc skończył to szczerze polecam. Masa frajdy, która nie zmusza do ogromengo wysiłku umysłowego :D
#ps4 #gry #doom #doometernal
SpiderFYM - Skończyłem Doom Eternal i jeśli komuś podobała się wersja z 2016 to ta te...

źródło: comment_15897441890TMMAqfZhcUxvxU3bgKps8.jpg

Pobierz
  • 8
@jedyny_wolny_login: Bierz to co gra daje i się przemieszczaj i z chaosu robi się porządek. To byłaby genialna gra gdyby nie elementy z mario. A tak jest tylko bardzo dobra. Choć robiłem rage quit parę razy przez to skakanie #!$%@?. No ale powiedzmy, że końcówka była tak zajebista, że #!$%@? z tym skakaniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: co do grania na padzie w Dooma to jest to dla mnie zaskoczenie ostatnich lat - da się grać w szybkie fpsy bez problemu. Gram na Stadii i mając do wyboru klawę z myszą lub pada wybieram to drugie, bo jakoś łatwiej się odnaleźć w tych wszystkich granatach, ostrzach i piąchach, do tego jest po prostu miodniej.