Wpis z mikrobloga

Też zauważyliście, że jeżeli wpiszecie w google: najsłynniejsze obrazy wszechczasów, to okazuje się, że wszystkie zostały namalowane przez mężczyzn?
I teraz pytanie, dlaczego obecnie na ASP wybierają się głównie kobiety, skoro historia pokazuje, że to mężczyźni i tak tworzą najlepsze dzieła i znają się na sztuce?
Już odpowiadam.
Ponieważ obecnie ze sztuki ciężko się utrzymać, a wiadomo, że to mężczyzna musi zarabiać pieniądze żeby utrzymać swoją p0lke. Tylko kobiety mogą sobie pozwolić na ten komfort interesowania się sztuką i próbowania w niej swoich sił (gdzie z góry są skazane na porażkę), ponieważ nie muszą martwić się o finanse i swoją przyszłość.
I tak właśnie powstaje kolejne pokolenie pożal się boże "artystek".

Pozdrawiam wszystkich, którzy porzucili swoje marzenia na rzecz #!$%@? i zarabiania pieniędzy.

#przegryw #stulejacontent #takaprawda #sztuka
GoldenJanusz - Też zauważyliście, że jeżeli wpiszecie w google: najsłynniejsze obrazy...

źródło: comment_1589747243ZzYjmNrGwz2EQL1jiq8cak.jpg

Pobierz
  • 21
@GoldenJanusz: btw zawsze jak widzę taki post mam wrażanie że op albo był skrzywdzony przez kobietę w przeszłości, albo jest sfrustrowany ze mało kobiet na niego leci. Ja nigdy nie miałem podobnych rozkmin, uważam że wartość człowieka to jego czyny a nie płeć.

Pozatym nieskromnie mówiąc licealistki (te lekko 7-8/10) same do mnie piszą (mimo beciakow którzy #!$%@? im że niby "bawię się dziewczynami") i chcą się poznać bo jestem przystojny
@GoldenJanusz: ostatnia sprawa, nie moja wina że w Polsce ciągle panuje taki ciemnogród (że niby chłop ma zarabiać hajs a bab siexziec w domu z bombelkami) powinno być, że każdy zarabia na siebie, ale to wy konserwy do tego doprowadzacie
2. nie moja wina że jest tutaj tyle beciakow,
Trzecia sprawa :nie moja wina że weekendami rucham wasze przyszłe żony, które potem jak będą z wami, będą dawały wam raz na