Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 64
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:00, Poniedziałek, 18 maja 2020. Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana. Słońce wstało dziś o 04:36. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:49. Ciemna noc zapadnie o 22:48, ale gwiazd można wypatrywać od 21:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 28
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG
Dzień dobry!
No i poniedziałek nastał, ciepło ale bez słońca () jakoś bez energii i entuzjazmu dzisiaj wstałem.
@micke wczoraj, nabyłem drogą kupna, system rpg Jagodowy Las, może mi się uda wprowadzić moich kochanych Nicponi w świat gier fabularnych ( ͡°
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke:
Dzień dobry!
"Ciemna noc zapadnie o 22:48, "
-można żyć :))
Zaczynamy nowy tydzień Kochani, bierzmy ten tydzień jak byka za rogi i do podłogi ;)

Ja dziś uderzę nutę @algus z fotką. Pilnujmy się nadal:)

Miłego dnia i z górki - ja dziś Bydgoszcz odwiedzam. Nasza play lista będzie sluchana:)

@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Dddkop @Dioddy @petla_sprzezenia @Pjotsze @PoczciwyChlop @wynalazek_one @Wejszlo @
Pobierz Sikorka2017 - @micke:
Dzień dobry!
"Ciemna noc zapadnie o 22:48, "
-można żyć :))
...
źródło: comment_1589778993XlHVJjWvxGG506XgzEVZKI.jpg
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: i reszta ()

Cześć wszystkim! Słoneczko świeci, w planach granie cały dzień w GTA V bo projekty jak kochają to poczekają. Mam małą nadzieję, że po aferze z trujką (błąd zamierzony) coś
algus - @micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazekone @Dioddy @Pjotsze ...
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, wczoraj mnie nie było bo cały dzień zajęty byłem zadaniem na uczelnie na przemian z GTA5 tak więc @TomTailor100 trochę spóźnione życzenia ode mnie, a na dziś w planach kolejne zadania, a nadrabiania mam sporo bo jak do tej pory robiłem tylko to co miało określony termin