Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mircy, własnie sobie przypomniałem o istnieniu pokazów straży pożarnej XDDDDDD
Jakiś wiejski festyn czy inne dożynki,gdzie tam kiełbasa się grilluje za 12 zł,dzieci płaczą że chcą watę cukrową, Janusz mówi Grażynie żeby dała mu 15 zł za harnasia z kega do plastikowego pokala. I nagle rozlega się głos z tanich głośników estradowych

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA POLANE PRZY WIACIE ZARAZ STRAZACY BĘDĄ ROBILI POKAZ DZIAŁANIA.

Rodziny z gowniakami pędzą zobaczyć strożoków, jest jakis #!$%@? plotek zbudowany przez szwagra organizatora,wszyscy już stłoczeni przy nim. Płot okala polankę na której jest jakieś w srednio-duze ognisko ułożone XDDDD Niedaleko stoi wóz strażacki z 1995, miejscowe janusze z OSP dopalają szlugi przy nim.

A WIĘC JAK JUZ WSZYSCY SIE ZEBRALIŚMY TO POPROSIMY PANÓW STRAZAKOW O POELOZENIE OGNIA ODBĘDZIE SIĘ SYMULACJA POŻARNICZA PROSIMY O ODSUNIĘCIE SIE ZGROMADZONYCH

Podchodzi Janusz strażak z zapałkami i gazetą, 10 minut walczy z podpaleniem nasączonego podpałką grillową stosem XD

WIDZĘ ZE MAMY JAKIES PROBLEMY TECHNICZNE PEWNIE ZŁA POGODA RAZ JESZCZE PROSIMY O ODSUNIĘCIE SIE ORAZ PILNOWANIE DZIECI

Dzieci na #!$%@? i tak biegają gdzie chcą, w końcu się udaję, stos podpalony

ALE GORONC PROSZĘ PAŃSTWA PROSZE SIE ODSUNĄĆ ORAZ PILNOWAĆ DZIECI BO Z ŁOGNIEM TO NIE MO ŻORTÓW

Janusze z OSP się ubierają w #!$%@? kombinezony służące od czasów 2 w ś, wyciągają węża z wozu i go rozciągają

NO WIDZIMY ŻE PANOWIE STRAŻACY TERAZ PRZYSTĄPIĄ DO GASZENIA POŻARU WIRC PROSIMY SIE ODSUNĄĆ ORAZ UWAZAC NA DZIECI

Janusze bohatersko psikają wodą na ognisko, po 5 minutach ugasili

NO PROSZE PAŃSTWA OKLASKI DLA NASZYCH CZŁONKÓW Z OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ Z CZOSNKOWA DOLNEGO , JAK WIDZIMY PRACE PRZESZŁY SZYBKO I SPRAWNIE WIEC TERAZ DO MIKROFONU POPROSIMY KOMENDANTA DOWODZONCEGO JEDNOSTKI PANA BOGUMIŁA BŁOTO

Strażacy zaczynają chować węża

TUTAJ MÓWIĆ DO TEGO? JUZ DZIAŁA? NO DZIEŃ DOBRY JA JESTEM BOGUMIŁ BŁOTO OTÓŻ NASI DZIELNI STRAŻACY POKAZALI DZIS FACHOWĄ OBSŁUGĘ SPRZĘTU STRAŻŻZARNICZEGO JESZCZE RAZ OKLASKI DLA BOHATERÓW I PROSZEM PAŃSTWA PROSZEM PAMIENTAĆ Z ŁOGNIEM ŻARTÓW NIE MO

#heheszki #wies #dozynki #cozachlew
Pobierz
źródło: comment_1589793001QclaSulrDjlF03Ga8pJa4T.jpg
  • 10
@Obsrana_Dupa_Biskupa: Pod względem liczby strażaków profesjonalnych PL na 7 miejsce na świecie, a do tego nie wliczone są przecież bardzo liczne OSP, sama liczba strażaków robi robotę, a sprzęt OSP już mają niezły. Straż to akurat jedna z lepiej zorganizowanych służb.