Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, wracamy do Was po kilku latach i na dobry początek małe #rozdajo

Do zgarnięcia 3 dowolne bransoletki plecione i 3 bransoletki szczęścia, które będziecie mogli dumnie nosić, wychodząc raz w tygodniu z piwnicy lub sprezentować Waszym #rozowepaski i #niebieskiepaski ( ͡º ͜ʖ͡º)

W związku ze zbliżającym się #dzienmatki , zwiększamy szansę na mirkolosie za najbardziej kreatywne komentarze! Plusować może każdy, nawet najświeższe zielonki. Losowanie jutro po południu przez #mirkolos . Będzie nam miło, jak wpadniecie również na naszego FB, gdzie jest już nas ponad pół miliona.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają Plantwear. Z typowego #januszbiznesu z kilkoma drewnianymi zegarkami, staliśmy się czołowym polskim producentem zegarków, biżuterii i akcesoriów z drewna. Znajdziecie u nas również szeroką ofertę okularów, a nawet drewniane torebki!



#bizuteria #modameska #modadamska #plantwear
plantwear - Mirki i Mirabelki, wracamy do Was po kilku latach i na dobry początek mał...

źródło: comment_1589793892E3rEpagrn3d1tTNCz5PZuq.jpg

Pobierz
  • 37
@plantwear Ale byłby szpan jakbym tak wyskoczył w takiej bransoletce na moim prywatnym jachcie na Karaibach z drinkiem z palemką i w koszuli Hawajskiej.

Tylko jachtu nie mam...

Ani koszuli hawajskiej...

Ale za to drinka sobie strzelę z ochotą zamiast z parasolką. Tylko na bransoletkę trzeba poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mircy, jak ja szanuje @plantwear.
Kiedyś różowa napaliła się na bransoletkę od nich. Zamówiłem jej, ale dodatkowo zamówiłem jej zagarek z grawerem od spodu. Wszystko zapakowane idealnie ale w te trocinki w pudełeczku schowałem zegarek a na wierzchu położyłem bransoletkę.
Różowa otwiera i pieje peany jakie zajebiste i fajne jakie ładne pudełko i ogląda ta bransoletkę z każdej strony. Bierze pudełko i wypada zegarek. Ja Wam mówię, nigdy w życiu się
obywatelpanstwaidiotow - Mircy, jak ja szanuje @plantwear.
Kiedyś różowa napaliła się...

źródło: comment_15898101042Z47mGxpjHOQF4Ezqty8Ls.jpg

Pobierz