Wpis z mikrobloga

pierwszy raz w życiu bede u barbera, zawsze to była fryzjerka za 20zł(nie mowie ze zle), ale teraz obrosłem mega i zobacze czy bedzie różnica, zdam relacje po wizycie razem ze zdjeciami oczywiscie. Głównie wybralem barbera tez temu ze moge mu powiedziec zeby mi dobral fryzure, a nie tylko góra dluzsza boki krotsze hehe XD
Koszt fryzjerki:20zł
fryzjer aka 'barber': 60zł
#przegryw #stulejacontent
iMarek22 - pierwszy raz w życiu bede u barbera, zawsze to była fryzjerka za 20zł(nie ...

źródło: comment_15897965173oI1SbrPt1PoJvswvLCJ0N.jpg

Pobierz
  • 98
@iMarek22: bierz pod uwagę, że większość osób chodzi do fryzjera z włosami 3-4 cm i do tego tnie się zawsze tak samo jak wszyscy. Stąd opinie ¯\_(ツ)_/¯Ja sie juz przejechałem też, i mi tacy fryzjerzy za 50 i 80 zł odwalali lipę, a chodzę teraz do zwykłego fryzjera za 30 zł i ogarnia mi łeb pięknie, do tego elegancko wykańcza brzytwą

Ale póki nie sprawdzisz to się nie dowiesz niemniej jednak
@iMarek22: byłem w u tego barbera. Tragedia. Powiedziałem, że chcę żeby mi coś doradził. Typ zrobił minę srającego kota, udawał, że coś tam myśli, a na koniec przyniósł album z fryzurami i kazał mi wybierać.

Jak dla mnie ci barberzy to strata hajsu. Jest lepiej niż u fryzjera (głównie z tego powodu, że strzygą aż godzinę, przez co bardziej zwracają uwagę na detale), ale to nie usprawiedliwia aż 3 krotnie wyższej