Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj wykopowicze interesujący się Pokerem? Prowadzę bloga na RailMe.com (do moderacji -> to nie jest link) w którym to podjąłem się wyzwania wygrania prawie 100.000zł (przeliczając na pln) grając w pokera. Dodam że nie jestem zawodowcem.

Więc, poszukajcie jak kogoś to interesuje, na RailMe bloga o nazwie "Finek Blog" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest naprawdę ciekawie.

#poker to nie #hazard
  • 16
@FinekPoker: Śledzę bloga, gratulacje za wyniki! Mam kilka pytań:

- Jaki bankroll management stosujesz?
- Jakie turnieje proponujesz do gry na PS lub Party Poker?
- Ile turniejów dziennie grasz?

W pokera gram dla zabawy. Kilkukrotnie robiłem niezły bankroll z kilku dolarów, ale najczęściej na spinach i cashach. Chciałbym jednak pograć trochę turniejów i tak się zastanawiam od czego zacząć.
O dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do bankroll managementu to nadal nad tym pracuje bo to jest też kwestia indywidualna. Do niedawna było to 100buyinow co było dośc ryzykowne. Teraz 200-300 co najmniej. Turnieje proponuje na Party Poker i GGPoker bo duzo slabszych graczy i duzo fajniejsze fieldy. Dziennie to kilkadziesiąt i zależy ale jakoś tak 25-40.
To teraz najlepszy czas bo duzo ludzi zaczelo grac przez
@FinekPoker: Grałem na GGPoker i gorszego softu nie pamiętam. Prawdopodobnie trafiłem na jakiś downswing bo takiej ilości coolerów, przegranych coinflipów i lepszych rąk nie pamiętam. Praktycznie każde sprawdzenie, nawet takie gdy po flopie miałem ok. 95% szans kończyło się w plecy. Z tego wszystkiego odinstalowałem soft i obiecałem sobie, że więcej tam nie wrócę. Ty jakie masz doświadczenie z GGPoker?
@Bonczur69: Na blogu jest trochę opisane co do pierwszego pytania :D (darmowe filmiki na najbardziej znanym forum pokerowym w pl, analizowanie gry prosów z twitcha, darmowy content z yt, aplikacja Pairrd od RYE) Jak ukończę challenge to was mam zamiar lekko zaskoczyć, więc może nie bedę jeszcze zdradzał więcej szczegółów.
Co do statów z "My Game" raz spojrzałem wyszło mi prawie wszędzie ten najwyzszy poziom co mnie zaskoczyło xD i wyszedłem.