Wpis z mikrobloga

Ile kurła ja takie piniondze bym na nowe ps5 oszczedzal

@Miqood:

ładne, ale jakbym kupił klocki nawet za 1000 zł to by mnie żona #!$%@?ła xD

@AnalnyNiszczyciel:

lego nie zalicza się do tanich zabawek. Jeśli ktoś sobie kupuje tyle zestawów, to raczej taki wydatek nie stanowi dużej części jego wynagrodzenia. Więc specjalnie się wtedy tej brakującej kwoty nie odczuwa. Więc i żona nie płacze ( ͡~ ͜ʖ ͡
@AnalnyNiszczyciel: @damw:
mało kto tutaj wydaje kokosy każdego miesiąca na lego, więc często są to kwoty nieodczuwalne. Raczej widać tutaj polowanie na promocje.
Na zdjęciu są zestawy z przeciągu 2 lat to nawet 200 zł miesięcznie nie wychodzi, a zapewne więcej przewalacie na jakieś bzdety.
@damw: a ja nie, mam listę i kupuje tylko te co chcę. Niby mógłbym więcej wydać, ale są inne potrzeby. Z resztą układanie to jedno, polowanie na okazje to drugie. Jakbym miał tą kase tylko dla siebie to i tak bym czekał.
@Sanremu: ja mam z HP tylko pociąg i autobus, coś może jeszcze kupię, ale jakoś mnie to nie kręci. Autobus spoko, nawet fajny mimo, że pewnie się mało komu podoba. Liczyłem na jakiś pojazd w tym roku, ale widzę, że słabe są wszystkie te zestawy.
Ja kupuje Hidden side i w tym roku pewnie większość wpadnie.
@Qullion: ja mam niestety tyle zestawów na liście życzeń, że co miesiąc mi po prostu na jeden lub kilka z nich jakaś promka wpadnie. Na premierę kupiłem tylko jeden zestaw - bo i tak miałem bardzo dużo VIP punktów do wykorzystania. To sobie zbiłem cenę tak mocno, że do dzisiaj ten zestaw w niższej cenie nie latał po sklepach