Wpis z mikrobloga

Się macie ludziska! Ostatnio trochę przez przypadek podpytywałem ludzi z Białegostoku o jakieś fajne miejsca do biegania i spędzania czasu w lesie. Wszystko ze względu na stronę, którą postawiłem ostatnimi czasy - www.chodzdolasu.pl

Okazało się, że kilka osób "upuściło" pinezki na mapie w całkiem fajnych miejscach i... teraz przejdźmy do sedna - postanowiłem pomęczyć osoby z innych miast ^^

Jest tu ktoś z #wroclaw i #dolnyslask kto chciałby podzielić się miejscami, w których można zostawić auto i skorzystać z własnych nóg? Wiem, że na pewno znajdzie się jakiś fan jazdy tramwajami, który lubi również biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
Czego to ludzie dzisiaj nie wymyślo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za pinezkę, zaraz ją zaakceptuję. Niestety musiałem wprowadzić moderację, bo dużo osób upuszcza znaczniki totalnie w krzakach - niestety informacja o miejscu do którego można się dostać tylko z powietrza albo czołgiem, jest mało przydatna dla ludzi, którzy poruszają się samochodami xD
@prnppp: No jasne, dużo miejsc jest w ogóle nieoznaczonych jako parkingi, a można zostawić tam auto. Inna sprawa, że spacerowanie po lesie nie jest taką oczywistą sprawą - jak jest parking to i są szanse, że będą wydeptane i przygotowane ścieżki, szutrowe lub asfaltowe.

We wszystkich innych przypadkach proponuje wyposażyć się w maczetę do przedzierania się przez chaszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)