Wpis z mikrobloga

1. Senator Jacek Bury obezwładniony i zatrzymany bez uchylenia immunitetu, za obronę manifestanta.
2. Protestujący - w tym Tanajno - dostali gazem po oczach.
3. Policja ochrania schody Smoleńskie.

Nazwałbym to PiSowskim kabaretem, ale to jest dramat.
#strajkprzedsiebiorcow #heheszki #humorobrazkowy #policja #polska #bekazpisu #bekazpodludzi #panstwozdykty
Pobierz t.....n - 1. Senator Jacek Bury obezwładniony i zatrzymany bez uchylenia immunitetu, ...
źródło: comment_1589843929kQoQlgrb4g2SQYNI2er9gn.jpg
  • 8
@DeXteR25: Czy na tym zdjęciu pies kaczyńskiego pomaga wysiadać z radiowozu ? Podobno senator nie chciał wyjść z samochodu według rzecznika kaczyńskiego , czekam z umiłowaniem jak Bruksela zdegraduje ten bantustan do kraju 3 Świata i mam nadzieje że finansowo padnie ta kontynuacja PRLu z naczelnikiem na czele i jego kościelnymi pedofilami.
Pobierz t.....n - @DeXteR25: Czy na tym zdjęciu pies kaczyńskiego pomaga wysiadać z radiowozu...
źródło: comment_1589868918vO6d4uJNG6FIsgejiwDHsy.jpg
@theromanpolan: te mlode dzbany zgodnie z ustawa slubuja:

Zgodnie z art. 27 pkt. 1 Ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji, przed podjęciem służby policjant składa ślubowanie według następującej roty:

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję:

służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny,

strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności