Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #tinder #randkujzwykopem

Nie rozumiem popularnego na wykopie negatywnego poglądu na temat kobiet posiadających już dzieci i szukających partnera. Oczywiście kobiety ukrywające ten fakt na początku robią źle, mogą tracić czyiś czas i nie bronię ich. Ale jest np. laska co w opisie powie że ma dziecko czy dwa i szuka partnera. Cow tym złego w sumie?

Różne rzeczy się ludziom przytrafiają i ktoś mógł np. stracić męża na skutek choroby czy wypadku. Ale niech już będzie że to mniejszość, a większość po prostu się rozstała. To coś takiego okropnie obrzydliwego rozstać się z mężem? Wy podejmujecie same dobre decyzje w życiu i nigdy sie z nich nie wycofujecie? Serio nie rozumiem tego.

Pytam się - co ma waszym zdaniem taka kobieta zrobić ze swoim życiem? Nie pytam o argumentum ad passatum w stylu "trzeba było x". Ja pytam o przyszłość, nie o przeszłość. I to nie jest bait ani próba wywołania gównoburzy tylko serio chciałbym podyskutować.Może sam zmienię zdanie co do nich.
  • 110
via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
@zielonzielon: Ogólny pogląd jest taki, że jeżeli już wiązać się z dzieciatą laską to tylko jak ojciec nie żyje (bo inaczej będziesz żyć w mimowolnym trójkącie) albo jak oboje partnerów ma już dzieci z poprzednich związków, bo wtedy każdy już ma swój bagaż doświadczeń i nie będzie świrować czy żerować na drugiej stronie lub ryzykować utratę partnera, stabilizacji i znów wchodzić "z dziećmi" na rynek matrymonialny.

Według wielu komentarzy i filmów,
Wy podejmujecie same dobre decyzje w życiu i nigdy sie z nich nie wycofujecie?


@zielonzielon: no taki przeciętny przegryw to raczej żadnych decyzji nie podejmuje, wiec nawet nie ma z czym dyskutować xD

Do rzeczy - no niby nic złęgo w tym nie ma, ale jakby ktsś z moich znajomych związał się z kobietą, której dzieciaki mają żyjącego ojca, no to bym beke pewnie cisnął. Ale jego sprawa wiadomo, jak się
@Tytanowy_Lucjan: Ja w ogóle nie pytam czemu ludzie nie chcą sie z takimi wiązać, bo sam bym nie chciał. Nie czułbym sie komfortowo w takim zwiazku i tyle Ale nie wylewam jadu - po prostu nie interesuje sie nimi i tyle. Pytałem tylko o hejt który sie czesto wylewa na nie. No wydaje mi się że problemem jest generalizowanie i rzeczywiście kilka patusiar potrafi #!$%@?ć opinie normalnym kobietom po trudnych małżeństwach