Wpis z mikrobloga

że jego dokumenty zostały zniszczone?


@LebronAntetokounmpo: Zasada w 1989 r. gdy na wysypisku śmieci pod Wawą palona akta SB była taka:
1. Akta ważnych TW spalić.
2. Akta popierdółek zostawić nietknięte.
Ale protokoły spalenia wskazują że tomów było dużo.
co ma jedno z drugim wpólnego


@Nemo24: Wszystko. To przecież ten pseudonim go ukształtował i dzięki niemu w 1982 r. znalazł się w tym miejscu z którego teraz odszedł. Wszystko co osiągnął ten i inni jemu podobni zawdzięcza temu pseudonimowi.
A teraz pomyśl o tych kompletnie nieznanych obecnie ludziach, którzy tuż przed tym jak on się pojawił w trójce zostali z niej zwolnieni. Wiesz co się z nimi stało? Znasz ich
Czyli nic się nie zmieniło: lojalni wobec władzy mają pracę, nielojalni muszą odejść.


@Nemo24: Przestań pieprzyć. Przeciec ci ludzie (poza samym N) sami się zwalniają w ramach "protestu". Ale nie bój się. Wszystkich ich będziesz mógł posłuchać za dwa tygodnie w nowym radiu, które "całkowitym przypadkiem" właśnie rusza.
Anna Gacek


@Nemo24: Dalej pierniczysz farmazony i po prostu łżesz. Wiekszości nazwisk nie znam, ale ta wiem że sama odeszła bo się obraziła bo jej kazali wyrobić kartę mikrofonową (która generalnie jest obowiązkowa w pracy w radiu). Ale ponieważ jest "wielką gwiazdą" to jej to nie obowiązywało.
Ona odeszła to Mann się też obraził i odszedł.
@Thorkill: ja wiem, że dla niektórych zmuszenie do odejścia to podsunięcie kartki do podpisania i powiedzenie "wy******", ale nie zawsze to tak wygląda. Oni będą uprzykrzać życie ludziom nie zgodnym z ich linią przekazu i obsadzać swoimi miernymi, biernymi, ale wiernymi. Radio to jest czubek góry lodowej, we wszystkich instytucjach pojawiają się znajomi i rodzina działaczy partyjnych. Naprawdę nie zastanawia was, że taka lista puszczana jest od 1982, czyli przeszła rządy
@michal015: A po za tym bełkotem może jakoś odnieść się do kwestii głównej tego mojego wpisu czyli milczenia Niedzwieckiego w kwestii oszukiwania przez niego Listą Przebojów? Czemu typ się nie broni i nie odnosi do tych informacji które się pojawiły i które de facto godzą dorobek.
Gdybym ja był na jego miejscu to bym robił konferencje prasową i odpowiadał na wszystkie pytania. A tu cisza.
#!$%@? z tagu


@Nemo24: No i argumenty kłamliwy pajacyku się skończyły. Więc wypierniczysz ty z mojego wpisu skoro nie jesteś w stanie dyskutować jak normalny czlowiek.
@Thorkill: bo uciekał i ucieka od polityki, dlatego tyle lat pracował w trójce. On tylko puszcza muzyka, to nasza krystalicznie czysta władza po 20 latach wyciąga jakieś papiery z czasów komuny (ale tylko tym co im nie przeszkadzają) i ingeruje w listę. Co by dała konferencja prasowa, skoro wszyscy mający oczy widzą co się wydarzyło, a TVP i tak będzie go szczuło? Moim zdaniem odejście po tylu latach, przed jubileuszowym 2000.
@Thorkill: a i tak na marginesie

Jakoś na spotkaniach z ubekami był bardziej rozmowny.


Coś więcej niż to że był agentem wiesz? Komuś krzywdę zrobił? Doniósł na kogoś i zniszczył tym komuś życie?
Co by dała konferencja prasowa, skoro wszyscy mający oczy widzą co się wydarzyło, a TVP i tak będzie go szczuło?


@michal015: xD. Pokrętna ta logika. Jak ktoś ma racje i absolutnie pewne dowody to się broni. Zawsze tak jest.
Coś więcej niż to że był agentem wiesz?


@michal015: Pisałem wyżej. Nikt nic nie wie bo materiały spalono. Ale tomów było dużo a zarejestrowany był jako Kontakt Operacyjny. Czyli to już poważna forma współpracy ze służbami komunistycznymi, wiążąca się zazwyczaj z dodatkowymi pieniędzmi lub innymi prezentami (paszport, finansowanie wyjazdów zagranicznych, dary rzeczowe).