Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej piszę w sprawie #praca na kierunek testowanie gier, ogólnie to chciałam złożyć CV ale ono praktycznie byłoby puste bo poprzednia praca to zupełnie inny kierunek niemający żadnego wpływu, a może i nawet negatywny na to żeby mnie przyjęli.
Dodam że niebieski pracuje w tej samej firmie ale to ma być niespodzianka (jeśli jakimś cudem by mnie przyjęli xD) no i ogólnie nie wiem jak to rozegrać, a mój przegryw umysłowy jest na tyle wysoki że nie wiem czy pisać jakiś list motywacyjny informując o tym że pracuje z nimi niebieski? Więc współpraca byłaby wysoka..
Dodam że sporo gram, lubię znajdywać błędy.
W jednej grze nawet znalazłam samodzielnie ścieżkę pozwalającą na staranie się o rekord w speedrunach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Firmę znam dobrze i w sumie chciałabym zmienić swoją przyszłość (rzuciłam studia "kosmetyczne" ostatnio) na kierunek w branży gier więc aktualnie nawet nie mam statusu studenta..
Inny z moich plusów to może że znam bdb angielski ale tutaj wchodzi znowu moje przegranie że wstydziła bym się im to udowodnić na rozmowie, drugi plus że programy graficzne mam w małym palcu...
Jak to ułożyć? Dodać że pracowałam w Rossman na kasie xD do cb i wysłać? Czy wysłać puste i dołączyć jakiś tekscik?
#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec3d9f1f5c87a77924b53cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 4