Wpis z mikrobloga

@Elnath: Też podróżuję i mi z tego powodu nie wstyd :P Upraszczasz. A ja rozwinę myśl dla porządku:

Facet podróżuje bo chce się przyjrzeć architekturze, zwiedzić zabytkowe miejsca, pójść do jakiegoś miejsca pamięci, poczytać o historii danego miejsca, polityce, kulturze, dowiedzieć się czegoś, stawić czoło wyzwaniom organizacyjnym.

Różowa "zainteresowana podróżami" zwykle jedzie w jakieś modne miejsce, w którym jest "ładnie", by na miejscu korzystać z ROZRYWEK. Nie powie ci nic na
@Elnath: Podróże, o które jak zapytasz to albo all Inclusive gdzie nic poza hotelem nie widziała, albo wycieczka szkolna do Berlina xD

Raz pojechałam z większa grupa znajomych do Grecji. Ja z kolegami chcieliśmy chodzić, zwiedzać, oglądać miasto. Pozostałe dziewczyny się na nas wkurzały bo one chciały tylko na plaży leżeć xD

I tak, jestem różowa i lubię podróże, ale tylko w parze z moim mężem. Mieszkać w AirBnB (ewentualnie jakiś
@Elnath: Podróże, o które jak zapytasz to albo all Inclusive gdzie nic poza hotelem nie widziała, albo wycieczka szkolna do Berlina xD Raz pojechałam z większa grupa znajomych do Grecji. Ja z kolegami chcieliśmy chodzić, zwiedzać, oglądać miasto. Pozostałe dziewczyny się na nas wkurzały bo one chciały tylko na plaży leżeć xD I tak, jestem różowa i lubię podróże, ale tylko w parze z moim mężem. Mieszkać w AirBnB (ewentualnie jakiś
@Elnath: @Reflexiej123: to jest bardzo krzywdzące podejście. Nigdy nie byłam na żadnym all inclusive, za to od kilku lat razem z przyjaciółkami organizujemy sobie wyjazdy objazdowe z plecakami. Same szukamy noclegów , lotów itd. I jak rozmawiam nie tylko z rożowymi, ale też niebieskimi to ciężko znaleźć osoby ktore organizują wyjazd a do z ( i mówię tu o wyjazdach na których się zwiedza, a nie tylko leży plackiem)
@Reflexiej123: "Facet podróżuje bo chce się przyjrzeć architekturze, zwiedzić zabytkowe miejsca, pójść do jakiegoś miejsca pamięci, poczytać o historii danego miejsca, polityce, kulturze, dowiedzieć się czegoś, stawić czoło wyzwaniom organizacyjnym." to chyba jakies prymusy i kujony tak robia xd