Wpis z mikrobloga

Pomimo kolosalnej różnicy w poglądach na prawie każdej płaszczyźnie, miałem Bosaka za w miarę inteligentnego człowieka, tymczasem typ dodaje taki wpis xD
Przecież to się niczym nie różni od typowego Janusza albo patusa spod klatki, piszącego BRAWO ROSJA pod wiadomościami o homofobicznych atakach.
Właściwie jest jeszcze gorsze, bo Bosak kandyduje na urząd głowy państwa i pierwszy kraj jaki zamierza odwiedzić to autorytarne Węgry, gdzie politycy idą siedzieć za wpisy na fejsbuku xD to tylko pokazuje jaka politykę zagraniczna by prowadził Bosak.
Na szczęście nigdy nie zostanie prezydentem, ale to trochę przerażajace, ze w niektórych sondażach ma 7%.

#przemyslenia #polityka #wybory #wyboryprezydenckie2020 #bekazprawakow
Pobierz Zlpnc - Pomimo kolosalnej różnicy w poglądach na prawie każdej płaszczyźnie, miałem B...
źródło: comment_1589935097aTIErsAeJKbGKh7PeRC0We.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: Jakoś umknął ci ten totalitaryzm i zamordyzm na Węgrzech większy niż w Polsce xD ale #!$%@?, argumenty na które nie potrafię odpowiedzieć, po prostu przemilczę, c’nie? XD

@Im_from_alaska: Powiedziałem że dobrze że popiera kierunek Budapesztu w tej kwestii o której jest mowa w temacie.
@Zlpnc: lepiej późno niż wcale.
Wolnościowcy z konfy to wolnościowcy tylko z nazwy. Co to za wolność z której mogą kożystać tylko wybrane grupy społeczne?
Korwin też nie jest wolnościowcem bo o ile gospodarczo posiada cechy wolnościowca to światopoglądowo-prawnie jest zamordystą. Nie można być wolnościowcem do połowy. Albo sie nim jest albo nie jest. On jest konserwatywnym liberałem a nie wolnościowcem.