Wpis z mikrobloga

  • 756
#zalesie

Pracuje w zakładzie produkcyjnym w biurze. Na dwóch halach montażowych są kamery ze względów bezpieczeństwa. Więc i w aktach mam podpisana zgodę na kamery w miejscu pracy. Ostatnio prezes jakieś dwa tygodnie temu zlecił zainstalowanie kamery w biurze. Siedzę w rogu i na moje nieszczęście jest tuż za mną pod sufitem. Widziałem podgląd i wszystko u mnie widać na monitorze i laptopie. Przez to teraz strasznie niekomfortowo czuję się w pracy. Od dwóch tygodni w ogóle nie mam ochoty do niej chodzić i patrzę tylko, by swoje odbębnić i iść do domu. Skrępowany jestem przez nią cały czas bo czuję się, jakby kierownik albo prezes za mną stał i cały czas patrzył mi na ręce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 172
@Shiv3r a może idz do szefa i pogadaj? Pamietam jak na jednym z magazynów chcieli nam montować kamery na wózkach xD przeciez kazdy wiedział że to jakaś masakra by była, co ja jestem #!$%@? chomik żeby mnie oglądać? Poszliśmy do szefa, krótka historia że nie ma takiej opcji żebyś my z tym jeździli. Na efekt nie trzeba było długo czekać, sprowadził sobie nowych a nam kazał #!$%@?ć, no ale może tobie sie
@MilionoweMultikonto tu był ten problem ze firma miała podpisaną umowę z agencją pracy, jeden telefon i na następny dzień mieli nowych, tylko szkolenie trwalo trochę więc jakieś tam straty mieli ale ogolnie nie było sensu zostawać w miejscu gdzie tylko krzyky, wrzaski i bat nad głową wielkiego Pana managera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Mechaniczna_Klawiatura wtedy przykro bylo, ale teraz to się z tego śmieje xD