Wpis z mikrobloga

„My robimy te badania, te grupy fokusowe, śledzimy, jaki przekaz trafia do wyborców. Wiemy, co mówić, żeby wyborcy nas słuchali. Korzystamy z danych, to jest podejście naukowe. I w sposób naukowy wyszło nam pięć postulatów. Nazwałem je »piątką Konfederacji« i ogłaszam ją światu po raz pierwszy. Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej. To najlepiej trafia do naszych wyborców, dlatego nasi wyborcy chcą nas słuchać i z tego powodu wyborcy chcą na nas głosować”

– mówił Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji na swoim wykładzie 25 marca 2019 w Krakowie.

___________

#bekazprawakow #konfederacja #bekazkatoli #lgbt #szury #neuropa #polityka
Pobierz F.....Y - „My robimy te badania, te grupy fokusowe, śledzimy, jaki przekaz trafia do ...
źródło: comment_158997702118szaMxDIIiTvv7LlWk4dE.jpg
  • 23
@FEET_OF_CLAY: Kolejny lewak z jakąś psychozą wstawiający jakieś głupoty o konfederacji zamiast zająć się cytowaniem lewicy xD Nie wiem nie umiesz myśleć takie trudne ? Przecież to logiczne że te dwa pierwsze stwierdzenia trzeba wziąć w cudzysłów XDD lgbt już dawno powinno zostać rozwiązane bo homoseksualiści mogą żyć normalnie a dalsze działanie jest działaniem na ich szkode, żydom powinno się powiedzieć nie w sprawie kamienic, ustawy 447...
Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej


@FEET_OF_CLAY: Konfa się musi jeszcze douczyć mówić tak, żeby ludzie ich rozumieli, chodzi im o to:

1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
2. Sprzeciw wobec promocji LGBTWTF w szkołach.
3. Sprzeciw wobec aborcji.
4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej

Szkoda, że Mentzen walnął co walnął. Za bardzo wszedł im marketing polityczny niestety (tak jak
@artpop: Ale lgbt notorycznie psuje wizerunek homoseksualistów więc co ty gadasz XD ? najpierw powinno się zamknąć tą organizacje a potem dopiero działać w takim kierunku. Zresztą takich osób jest stosunkowo mało w społeczeństwie więc imo strata kasy
Ale lgbt notorycznie psuje wizerunek homoseksualistów więc co ty gadasz XD ?


@gaceksteam: w żaden sposób nie psuje. Tego typu #!$%@? to próby racjonalizowania swojej homofobii, że niby ktoś nie byłby homofobem gdyby nie osoby LGBT, które nie są cicho xD Oczywiście, że byłby.

najpierw powinno się zamknąć tą organizacje a potem dopiero działać w takim kierunku


Jaką organizację? O czym ty bredzisz?
w żaden sposób nie psuje. Tego typu #!$%@? to próby racjonalizowania swojej homofobii, że niby ktoś nie byłby homofobem gdyby nie osoby LGBT xD Oczywiście, że byłby.


@ghostface: prowokowanie i odstawianie szopek na takich marszach nie psuje reputacji gejów XDDD Homofobia to niechęć do gejów tymczasem ludzi oni nie obchodzą żyją sobie kochają się i tyle. Znaczną część szopek na tych marszach odstawiają osobniki którzy nawet z gejem nie mieli styczności
@gaceksteam:

prowokowanie i odstawianie szopek na takich marszach nie psuje reputacji gejów XDDD


Wśród kogo niby psuje? Wśród homofobów, którzy tak czy siak ich nienawidzą? Dla mnie reputacji sobie nie psują, a wręcz szanuję ich za to, że nie wstydzą się tego kim są.

Homofobia to niechęć do gejów tymczasem ludzi oni nie obchodzą żyją sobie kochają się i tyle.


Pod warunkiem że udają, że nie istnieją.

Nazywanie ludzi "lgbt" też
Wśród kogo niby psuje? Wśród homofobów, którzy tak czy siak ich nienawidzą? Dla mnie reputacji sobie nie psują, a wręcz szanuję ich za to, że nie wstydzą się tego kim są.


@ghostface: Nie każdy człowiek który jest przeciwko takim marszom jest od razu homofobem. Ja jestem przeciwko a do gejów nic nie mam.Jak i znam wiele osób którzy są takiego samego zdania.

Pod warunkiem że udają, że nie istnieją.


@ghostface: