Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się przewróciłem na placu.
Rozpędziłem się do 30 km/h w celu zrobienia slalomu szybkiego
2 pachołek wkręcił mi się w przednie koło i poleciałem razem z motocyklem na ziemię ( _)
Ale wstyd, to była 10 godzina a ja nadal takie rzeczy odwalam. Jak na razie nie widzę szansy na zdanie egzaminu.

Z pozytywów to opanowałem ruszanie z miejsca do perfekcji
#motocykle #prawojazdy #125cc #motocykle125 ##!$%@? ##!$%@?
Pobierz TheBloody - Dzisiaj się przewróciłem na placu.
Rozpędziłem się do 30 km/h w celu zro...
źródło: comment_15899845959RGZ90waSj7lgRVYr2KQgA.jpg
  • 28
@TheBloody chyba chciałeś powiedzieć TYLKO 10 godzin. Jak ex uczył mnie jazdy tylko na skuterze, to musiałam przez miesiąc robić ósemki jego tempem, on szedł A ja za nim jechałam. Lepiej żebyś nie zdał, chu z Tobą, ale zabijwsz kogoś jak myślisz że 10godz to aż tak dużo.
@: W następny poniedziałek mam wyjeżdżać na miasto, więc jest spora na to szansa


Dasz rade.
Ja pare lat temu wypozyczylem wieczorem Kawasaki Ninja, potrenowalem z 2 godziny i rano pojechalem w trase 350km.
Oczywiscie wczesniej nigdy nie jezdzilem na motorze z biegami, jedynie na skuterze automacie( ͡º ͜ʖ͡º)
@TheBloody: Nie atakuje, ale ja miałem pierwsze 4 na placu a później 1 na placu 1 na mieście zawsze, mało godzin ci zostanie na miasto licząc, ze często jedna czy dwie instruktorzy zostawiają na dzień egzaminu
@mchmjszk: @TheBloody: Ja ponad 3 lata temu zdawałem A2 równolegle z B. Stwierdziliśmy, że lepiej czas przeznaczyć na plac, niż na miasto, bo miasto już mam można powiedzieć ogarnięte. Po 12 godzinach dopiero wyruszyłem w miasto, następne godziny to był taki mix.
@TheBloody: Zdziwilbys sie co ludzie odwalaja na kursie wiec nie przejmowalbym sie tym incydentem. Po to własnie jestes na tym kursie a 10h jak nie jezdziles nigdy na moto to bardzo malo. Rozmawialem podczas kursu ze swoim instruktorem co te moto ma te gmole takie zajechane, boczne wrecz powyginane. Mówił ze nie zliczy ilu juz tu na kole latało albo przeleciało przez kiere (!) Niektorzy takie manewry odwalaja jak na szkole
@Sevoy: a u mnie wręcz przeciwnie, najbardziej męczyłem się z wolnym slalomem, szybki mi szedł najlepiej, mimo że robiłem kurs mając wcześniej zerową styczność z motocyklami. nawet na początku podchodziłem do niego ze zbyt dużą szybkością i instruktor mi mówił, żebym wolniej robił.