Wpis z mikrobloga

Jako że dziś gospodarzem jest Smoku to myślę, że warto przypomnieć genialny wpis @petarda z planem tygodnia naszego mejwena xD

Poniedziałek
7.00 Jogging z Quebo
10.00 Misja Futbol ze Szpakiem, Matim
12.00 Telefon do Leszka Milewskiego niech spisze listę osób do mojego top 10 ludzi, których zna Tomasz Smokowski
14.00 Obiad u Tomka Leśniaka
20.00 Łączenie z Jakubem Żulczykiem i dyskutowanie o jego najnowszej książce "Czarne Słońce"

Wtorek
7.00 S̶p̶a̶r̶i̶n̶g̶ ̶z̶ ̶J̶a̶s̶i̶e̶m̶ ̶B̶ł̶a̶c̶h̶o̶w̶i̶c̶z̶e̶m̶ Z racji kontuzji barku pozostaje przebieżka z Fifim Szcześniakiem (szerzej znanym jako Taco Hemingway)
9.00 Nauka tańca u Maseraka. Pochwalił mnie, że dobrze trzymam ramę.
11.00 Telefon z #!$%@? do Milewskiego. Kto to jest? Kim są ci ludzie? To jakieś no nejmy. Pisz od początku bo cię zwolnię. Nie obchodzi mnie to że robisz dla Weszło a nie dla Kanału Sportowego.
14.00 Obiad u Sowy
19.00 Nagrywka z O.S.T.R hot16challenge

Środa
7.30 Padel z Bońkiem
9.00 Nagrywka top 10 Ludzi, których zna Tomasz Smokowski
12.00 Telefon do Małysza. Elo Adam dziś w HejtParku ty i ja mordzia. -Hallo kto mówi?
13.00 Obiad u Magdy Gessler
21.00 HejtPark z Adamem Małyszem

Czwartek
6.30 Tennis z Dawidem Celtem miała być Aga ale nie mogła szkoda, ale jest jej narzeczony
10.00 Wyścigi na torze bobslejowym z Hołowczycem
15.00 Obiad u Wojewódzkiego w Czarodziejach
19.00 Domówka u Czarka Pazury

Piątek
7.00 Basen z Jędrzejczak
10.00 Obiad z Matim już nie wiem nawet u kogo, ale na pewno ktoś sławny
20.00 Biba u Grześka Skawińskiego

Sobota
8.00 Hmmm jaki by tu temat na nowe top 10 Smokowskiego? Może top 10 ludzi których Smoku chciałby poznać?
10.00 Obiad u Starego Gesslera
13.00 Słuchanie nowych Kawałków razem z Sokołem
19.00 Impreza z Rojkiem, razem śpiewamy Długość dźwięku samotności

Niedziela
9.00 Spokojny chód z Korzeniowskim
11.00 Rowery z Majką
14.00 Ładowanie baterii na nowy tydzień z Chodakowską i batonami Lewandowskiej
18.00 Układanie grafiku na nowy tydzień. Gdzie wcisnąć siłkę z Pudzianem? Wtorek? Czwartek?
20.00 Oglądanie Liga+ Extra ("ehhh a mogłem tam być teraz z Twarożkiem a co najwyżej został mi ukryty PiSowiec, typ niemogący się pogodzić z przemijaniem i człowiek bez mentalu. Ehh...")

#kanalsportowy #pasta #heheszki #misjafutbol
  • 3