Wpis z mikrobloga

o hui. wlasnie zwatpilem w nasza #!$%@? meska plec ()
gdzies tam w otchlaniach jutuba, taki filmik. TRIBUTE do dupy, ktora sie wypina na motocyklu. co lepsze, takich 'tributow' w powiazanych jest od #!$%@?, w tym mnostwo filmikow typu RIP dla roznych 'rider girls' xD i wszystko kolo miliona wyswietlen. kumacie. jakies zjeby ubolewaja nad tym, ze sie kretynki wypinajace dupy na moto na insta #!$%@? na smierc ¯\_(ツ)_/¯ serio, ciezko mi sie pogodzic z mysla, ze sa ludzie ktorzy fapia do takiego atencyjnego guwna.
najlepsze sa komenty w filmikach typu 'RIP'...zero jakiejkolwiek refleksji, tylko rozczulanko i jaka to wielka strata dla motocyklowej braci, ja jebe.
#motocykle
  • 17
xD jeszcze trzeba skumać tłumaczenie słowa "Tribute". Typiarka żyje i ma się dobrze.


@shroon: ale skąd założenie, że nie kumamy co to tribute i zakładamy że nie żyje? poza oczywiście komentarzem na jutub który przeczytałeś i przenosisz go tutaj nie wiem po co xD nigdzie nie pisałem że ona nie żyje, tylko że yt sugeruje w powiązanych filmiki typu RIP.
@MirekWyznajeAnonimowo w warszawie pare lat temu jakaś typiara też się #!$%@?ła z wiaduktu przy trasie wz , też jej pomnik chcieli postawic i były czarne przejazdy. A jak się okazało to nie zrobiła nawet prawa jazdy tępa dzida,bo za trudny egzamin był. Laski w tym towarzystwie zawsze miały specjalne względy. Zobacz tą sukę w lateksie , z kocimi uszami na motocyklu,spermiarze by jej bieżnik wylizywali. Była tu na wykopie.
Zdziwilibyscie sie, jakie skille maja dziewczyny jezdzace na motocyklach. 90% facetow na moto ktorzy ogarniaja dwa kolka by sie zdziwilo. Ale zawsze latwiej sie generalizuje i pisze ze kobiety maja specjalne wzgledy :)
@dambens: ale przecież wpis jest zupełnie nie o tym jakie zdolności ma jaka płeć ( ) wpis jest ubolewaniem nad dzbanami którzy tosuja do jakichs dup z cycami na wierzchu wypinajacych sie na motorkach ¯\(ツ)_/¯

@msuma: nigdy nie rozumiałem tego zwyczaju, podobnie zresztą jest przecież na ślubach. przy czym zarówno na ślubach jak i pogrzebach głównymi bohaterami są z reguły ludzie podobni do tych którzy