Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie odnośnie rekrutacji na studia. Moje matury które będę zdawał to podstawy Matematyka - 80%, Polski - 40%, angielski 90%+ i z rozszerzeń zapisałem się na sporą ilość ale tylko angielski będzie zdany na około 60%. Reszta zera. Jest szansa że się dostanę gdzieś na studia IT do Warszawy lub Lublina stacjonarnie? Nie ma progów na dużej części uczelni a gdzie są to się dostanę tylko na jakieś słabe, nie interesujące mnie kierunki :/.
#studia #pytanie #gorzkiezale #webdev #programowanie #zalesie
  • 50
Ogólnie jestem po technikum informatycznym to jakieś podstawy mam ale nie na tyle żeby napisać maturę z infy


@Qarez: jeśli wszystkiego co potrafisz nauczyłeś się w technikum to nie masz podstaw tylko Ci się wydaje. A matura z infy nie ma prawie nic wspólnego z infą. To jest matma
@Qarez: idź na zaoczne IT na dobrą uczelnie. W tygodniu pracuj w weekendy studiuj. Przemeczysz sie pare lat ale profit bedzie z tego najlepszy. Na zaocznych przez to że płacisz wykładowcy bedą mieli nawet do was lepsze podejscie. Po 3,5 latach bedziesz mial nie dosc ze doswiadczenie to i papier. Przedewszystkim z twoimi wynikami albo sie na dobra uczelnie nie dostaniesz na stacjonarne albo szybko cie zweryfikują. Tylko pamietaj o wyborze
@Galapagos_: Właśnie nawet bardziej jestem przekonany do zaocznych bo chciałbym gdzieś się zaczepić na froncie i robić 2 na raz. Na zaoczne z takimi wynikami dostałbym się wszędzie?
@thexDguy Tak, tam są tylko problem jest taki iż są tam "olbrzymie" progi. Ogólnie na studiach nie jest tak że wszystkiego i tak trzeba się uczyć od nowa (rozszerznie matma). Ponoć tempo jest spore aczkolwiek od początku