Wpis z mikrobloga

@Majk_: Dużo jest prawdy. Nie popadajmy w paranoję. Krystek i świta wykorzystywały te małoletnie dziewczynki. Nie zgadza się do końca fakt wiązania z tym celebrytów tylko na podstawie zdjęcia w klubie.
@qluch: Nie wiem o jakiego księdza chodzi, ale zrównanie stosunku z 14 latką do powiedzmy z 8 latką to jest bydlactwo. Oczywiście, że stosunek z 14 latką to złamanie prawa godne potępienia, ale nazywanie takich przestępców pedofilami to nadużycie, a przede wszystkim jest to niezgodne z wiedzą medyczną. Czy w waszych mózgach istnieje tylko pedofilia i jak ktoś chce nazywać przestępców tak jak powinno się ich nazywać to już staje się
@qluch: nie, swoją droga wiek zgody to chyba jedna z niewielu rzeczy co do których istnieje 100 proc konsensus społeczny.

Niemniej robienie STRASZLIWEJ ZBRODNI z czynów (Mówię o samym fakcie obcowania, nie np. wykorzystywaniu autorytetu jak w przypadku księży czy gwalcie jak w sprawie Krystka) ktore w Görlitz lub w Wenecji są 100 proc legalne jest no nie wiem nie przekonujące.

Byc moze należałoby pomyśleć o harmonizacji tego zagadnienia na poziomie
Niemniej robienie STRASZLIWEJ ZBRODNI z czynów (Mówię o samym fakcie obcowania, nie np. wykorzystywaniu autorytetu jak w przypadku księży czy gwalcie jak w sprawie Krystka) ktore w Görlitz lub w Wenecji są 100 proc legalne jest no nie wiem nie przekonujące.


@Kjedne: co nie zmienia faktu, że prawo stanowi ogół społeczeństwa i jego przekonania. Skoro tak, to nie ma co dzielić włosa na cztery i chyba możemy zgodzić się, że seks
@Majk_: Najbardziej mnie #!$%@?ł ten lektor czytający tekst agenta specjalnego PODCZAS GDY jest to odgrywane przez Latkowskiego i jakiegos typa w kapturze xDDDDDDDDDDD

No #!$%@? przecież to było komiczne, tak jakby Knapik podkładał amerykański film.

Rozumiem zabieg lektora czytającego zeznania, ale #!$%@? lektor w scence dziejącej się w danym momencie? XD To mogli normalnie podstawic aktora i zniekształcić głos a nie takie coś, co to był za zabieg?
@qluch: toc przecież pisze że gwałt jest zawsze moralnie zły a jeżeli ktos łamał prawo uprawiając segz z 14stka to powinien ponieść karę.

Niemniej chodzi mi tylko o to że gdyby faktycznie uważano sam stosunek z 14stka za potworna zbrodnie w sensie moralnym to powinniśmy uważać Niemcy Włochy czy Francję za państwa koszmarnie barbarzynskie a przecież nikt tak nie uważa (podobnie Argentyny czy Japonii).

Inna sprawa że Krystek siedzi a Latkowski
Inna sprawa że Krystek siedzi a Latkowski w komentarzu wyrzygal sie na różne osoby nie mając żadnych dowodów.

Jak dla mnie w dłuższej perspektywie to co Sylwuś teraz wyrabia to jego koniec tak jak Sumlinski sie skończył po pokazaniu mu plagiatow.


@Kjedne: Zobaczymy, jeżeli nie ma żadnych dowodów, to i dobrze że po nim bo takich dziennikarzyn nie potrzeba wcale. Jednak sama sprawa ma bardzo duży potencjał. Dla mnie to, że