Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dantey: wrzucę jak wrócę do domu. Klatki raczej nie są ruszone bo tylko 90 sekund. Dłużej nie wyszło bo nie wpadłem na to że 5kg przeciwwaga od neq6 to może być za dużo :-P
@Mandulzz: L26 i 41 są dośc mocno pojechane nie dodawaj ich do stacku :) Ogólnie jest lepiej niż u mnie, ale też widze po rogach jakieś dziwactwa. Zwłaszcza w lewym rogu są bardzo nieskorygowane. Jednak nie są az tak widoczne jak u mnie. Pewnie nie bedzie az tak zauważalne :) No i ja jestem dość mocno wymagający :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dantey: muszę jeszcze na spokojnie przejrzeć te klatki, dzisiaj tylko na szybko chciałem sprawdzić co wyszło.
Zastanawiam się jeszcze czy mój samodzielny mod canona nie skopał tego jak sensor jest zamontowany względem płaszczyzny, ewentualnie muszę spróbować bez clipa założonego. Myślisz że może to być coś co można poprawić tilterem czy raczej na bank kolimacja?
Ja nie jestem aż tak wymagający, ewentualnie nie potrafię jeszcze takich detali zauważyć :-P
@Mandulzz: musiałbyś sprawdzić robiąc 10s Expo. Z clipem. Bez clipa. I ewentualnie jeśli masz to drugi aparat nie mod. Ja tak robiłem i zawsze była kaszana. Ale u Ciebie to jeden róg jest taki i może to być ugiecie nawet na złączce