Wpis z mikrobloga

Miraski, czy jest tu ktoś, kto zajmuje się ofertami GSM na abonament lub prepaid? Mam aktualnie ofertę na abonament na firmę przedłużaną automatycznie co miesiąc. Szukam przede wszystkim najtańszego internetu mobilnego na terenie Unii Europejskiej, głównie do nawigacji w telefonie ale nie tylko. Rozmowy i SMSy też się przydadzą, ale niekoniecznie.

Wołam @play_polska bo wasi konsultanci stacjonarnie nic nie wiedzą, a telefonicznie próbują wmówić mi że Formuła L obejmuje nielimitowany internet w UE , co jest nieprawdą.

#kiciochpyta #gsm #play #orange #tmobile #plus
  • 10
@analogowy_dzik: Być może zainteresuje Cię nasza oferta Plush ABO za 25 zł Oferta na czas nieokreślony - no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 3,17 GB;
- 10 GB na YouTube/ TikTok;
- możliwość zawieszenia abonamentu dzięki usłudze Wakacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@analogowy_dzik: to zależy jak często wyjezdzasz. Zobacz ofertę orange 360 Rozmowy sms i pakiet GB w Polsce i w UE. W UE masz 30.5GB na cały rok. Miesięcznie wychodzi podobnie ale nieba każdy miesiąc wyjeżdżam i to się kumuluje.
@analogowy_dzik jeśli chciałbyś skonsultować dostępne opcje, warto jest zastanowić się jak długo będziesz przebywał poza granicami Polski. Taryfa Solo L nie zapewnia nielimitowanego transferu danych w przypadku kiedy większość czasu przebywasz poza krajem.