Wpis z mikrobloga

W tym wpisie mam dla was fotorelację z dosyć popularnego, szczególnie w ostatnim czasie miejsca. Mianowicie ze starej opuszczonej leśniczówki położonej w puszczy, która zagrała główną rolę w polskim horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, który miał premierę w marcu tego roku.
Niektórzy mogliby tu się nie zgodzić twierdząc, że jednak główną rolę zagrały w tym filmie piersi Gąsiewskiej, ale ja jednak stawiałbym bardziej na uroki tej czarującej opuszczonej chatki, którą chce wam pokazać.

Tak się złożyło, że odwiedziłem to miejsce już 5 lat temu, zanim stało się to planem filmowym, ale wtedy było zimno, ponuro i leżał jeszcze śnieg. Teraz widać, że chatka zyskała drugie życie, na potrzeby filmu cały jej front został odmalowany na niebiesko i w środku można jeszcze natknąć się na pozostałości filmowego wyposażenia.
Link do fotorelacji Tutaj Postanowiłem utworzyć znalezisko, jeżeli komuś się spodobało proszę o plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #film #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration
Pobierz nightmeen - W tym wpisie mam dla was fotorelację z dosyć popularnego, szczególnie w o...
źródło: comment_1590080199dE6jl2xeY6WPCshqEI0zVe.jpg
  • 7