Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdyby nie istniało coś takiego jak popęd seksualny to prawdopodobnie bym sobie spokojnie grał i znalazł wiele ciekawych pasji, a nawet zajął się sportem.
A tak tylko marnuje swoje życie na wykopie i użalam się nad sobą. Nie przejmowałbym się takimi rzeczami jak brak #milosc brak #seks brak #rozowepaski i tak jestem prawiczkiem co nigdy nie trzymał za rękę nawet . A tak tylko niszczę sobie zdrowie i psychikę masturbacją, a #nofapchallenge mi nie pomaga. W głębi serca dobrze mi samemu, ale przez hormony zawracam sobie głowę dziewuchami. Nigdy nawet nie marzyłem o małżeństwie i normalnym życiu. Chciałem po prostu mieć przyjaciół (koledzy i koleżanki nic więcej) z którymi od czasu do czasu mogę gdzieś wyjechać i tyle. Łączenie się w pary jest dla mnie dziwactwem. Chciałbym być aseksualny i lubiany.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec64c2049252042ed397d52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
Jakby nie istnial to nic by to nie zmienilo , dalej bylbys nieciekawym incelem ktory tylko uzala sie nad soba .


@mikrofil: Zdecydowanie by zmieniło, byłem sfrustrowany jak byłem młodszy a po 30 jak mi znikł popęd seksualny to przyszło dużo energii by robić inne rzeczy i tak ogólnie jestem dużo szczęśliwszy. Jakbym miał bezpieczną tabletkę, która kasuje popęd w wieku powiedzmy 18 czy 20 lat to bym ją wziął i