Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1137
Dobra Mirki. Więc opowiadam. Grill zaczął się późno bo o 21. U mnie na wsi gminnej jest to źle postrzegane bo zazwyczaj ludzie grilluja o 14 na obiad. Co do pogody to zimno ale mamy ogrzewana altanę z takim czymś na gaz no i ciepło z grila też robiło swoje. Pierwszy przyszedł sąsiad z żoną i dziecmi. Syn ok 18 lat i córka 16. Przynieśli kiełbasę biała swojego wyrobu (nie ruszyłam jej tłumacząc się dieta ale tak naprawdę to sąsiad robi te swoje wyroby w tym samym pomieszczeniu gdzie śpią psy xD). Sąsiad oczywiście przyniósł whisky ale jak widać coś chlapnął z ojcem przed bo oboje nosy czerwone jak psie penisy. Potem ciotka z wujem sarmatą przyjechali - na szczęście bez dzieci bo nienawidzę gnojków. Paulina przyjechała zaraz po nich i tu pierwszy płot Twist xD okazuje się że wuj sarmata zna Paulinę (bo ja uczył w podbazie) heheh o wyskoczył do niej z tekstem że fajnie ja zobaczyc i że dobrze się składa bo będzie mogła poznać mojego chłopaka xDDD. Byłam zaskoczona tym faktem, ale zanim zdążyłam zareagować ona podeszła i mnie pocałowała. Tak #!$%@? przy wszystkich xD rozmawiałyśmy o tym co zrobimy ale nie było mowy o żadnych gestach czułości xD i teraz po kolei reakcje: wujo samrata homofob ryknął śmiechem i zaczął gwizdać xD ciotka upuściła kieliszek z winem. Matka z ojcem tylko po sobie spojrzeli i posłali mi lodowate spojrzenia. A sąsiad - i tu jego reakcja zaskoczyła mnie najbardziej. Wstał od stołu, wszedł na krzesło, ściągnął spodnie a potem nasrał na stół xDDDDDDDDDD. ALE TO NIE KONIEC. Włożył palec w to gówno i wyszedł z altanki. I zaczął pisać na ścianie naszego domu coś tym gównem xD ojciec wyskoczył #!$%@?ł mu lepe na ryj, matka płacze, jego żona znieruchomiała. Ja wybiegłam odciągnąć ojca bo ten go zaczął kopać. Sąsiadowi krew z nosa, zaczyna drżeć się i wyzywać mnie od pederastek i pedałem (xD) no inba w #!$%@?. Ja się odwracam w stronę domu by pójść po bigos dla ojca na uspokojenie i uchwycilam kątem oka napis na budynku "wykopki i tak to kupio, elyta internetu a 5k pod wpisem baitem" xD
  • 142
konto usunięte via MirkoListy / WykoEvent
  • 1