Wpis z mikrobloga

Lewactwo już się pieni, że brat ministra Szumowskiego zasiadał w komisji NCBR, która przyznała jego firmie dotację w wysokości 43 mln złotych.

No to powiedzcie mi KODomici kto lepiej zna firmę Szumowskiego niż sam Szumowski? On dzięki temu doskonale wiedział czy firma potrzebuje takiej dotacji i czy wykorzysta ją zgodnie z potrzebami.

Na tym polega UCZCIWOŚĆ, coś, czego UBywatele nie rozumieją.

Dzięki temu rosną POLSKIE firmy, a nie Niemieckie!

https://oko.press/brat-szumowskiego-byl-w-komisjach-ktore-ocenialy-wnioski-jego-firmy-o-dotacje-z-ncbr-spolka-dostala-43-mln-zl/

#neuropa #polska #panstwozdykty #wystarczyniekrasc #polityka
rzep - Lewactwo już się pieni, że brat ministra Szumowskiego zasiadał w komisji NCBR,...

źródło: comment_15901408380M7e1Xe1ck6ZOcTYkAIWJB.jpg

Pobierz
  • 13
@rzep: Nie tłumacz lewakom, i tak nie zrozumieją. Szumowski to genetyczny patriota, jego brat to samo - oni się brzydzą kłamstwem i oszustwami, więc jestem przekonany że Szumowski junior, siedzący w komisji oceniającej wniosek o przyznanie dofinansowania jego firmie, na pewno zachował należytą staranność by ten wniosek ocenić tak obiektywnie, jak to tylko możliwe.

A wysoka dotacja tylko to potwierdza - bo przecież gdyby wniosek nie był tip top, to by
@rzep za platformy też szumowski zasiadał w tej komisji?oni zdaje się dostali kilkadziesiąt milionów przed 2015r. No i dalej nie bardzo jest jasny zarzut, szumowski zapłacił komisji co nielegalnego zrobił?
Nie tłumacz lewakom, i tak nie zrozumieją. Szumowski to genetyczny patriota, jego brat to samo - oni się brzydzą kłamstwem i oszustwami, więc jestem przekonany że Szumowski junior, siedzący w komisji oceniającej wniosek o przyznanie dofinansowania jego firmie, na pewno zachował należytą staranność by ten wniosek ocenić tak obiektywnie, jak to tylko możliwe.


@mnik1: To akurat bardziej przypomina komunę, niż jakąkolwiek formę patriotyzmu.