Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham aliexpress. Jakieś dwa miesiące temu (jak się na świecie zaczęła na dobre epidemia) kupiłem maseczki w dobrej cenie, zapłaciłem no i czekam. Mija tydzień, ceny tych maseczek idą w górę jak #!$%@? (cebula się we mnie odzywa, bo dobry interes zrobiłem) no i odzywa się chińczyk - "maseczki są out of stock my friend" i czy mógłbym anulować zakup i jeszcze powód zaznaczyć, że się rozmyśliłem XD. Taki #!$%@?, pewnie mu się przestało to kalkulować.

No i proponuje, że odda mi kasę, tylko przez Paypala. ALE!. "Ale mogą ci potrącić 2% service charge my friend' XDD. Miarka się przebrała, chyba się za dużo hentai naoglądał, zaraz ci popełnię seppuku, sobie myślę - jeb mu spór zakładam z powodem item not arrived i załączam historię konwersacji. Parę dni później dołącza do sporu aliexpress, chyba nawet nie zagłębia się w konwersację - nie przyszedł item to z automatu jeb - FULL REFUND 18,34$ i pozamiatane, 3 dni później kasa na koncie XD.

Inna sprawa, że te maseczki są teraz nawet tańsze niż były w momencie kupna bo się popyt unormował, ale w dżungli nie liczy się parę groszy w te czy we wte. Liczy się honor.

nie- #pasta #heheszki #aliexpress #itemyzchin #cebuladeals #cebula
anoysath - Jak ja kocham aliexpress. Jakieś dwa miesiące temu (jak się na świecie zac...

źródło: comment_1590139240wtov0Dtzgh1OF93Mjh4Mim.jpg

Pobierz
  • 16
@anoysath: miałem podobnie, zamówiłem maseczki z wysyłką z Polski, minęło chyba 45 dni, nie przyszły, założyłem spór że miała być wysyłka z PL, ale tu prawie 2 miechy i nie ma towaru. Chińczyk nie odpowiedział w terminie kilku dni od założenia sporu, aliexpress zatwierdził spór, oddał kasę. Po tygodniu maseczki przyszły xd Ale za kłamstwo chwdp chińczykowi
@anoysath: Właśnie dziś dostałem zwrot w podobnej sytuacji. Nie chodziło o maseczki, wysyłka z Polski. Fałszywy numer tracking.
Po 3 tygodniach pisze do mnie, że jednak nie ma towaru i żebym "się rozmyślił" i PayPal -5%.

Zaangażowałem support Ali, przedstawiłem sprawę, że manipuluje statystykami sprzedaży.

Miałem u niego jeszcze dwa zamówienia z dostawą w lipcu, to anulowałem bo nierzetelny kontrahent.

Dopisałem jeszcze, że martwię się o ich reputację w UE, bo
@bolczan: miałem podobnie tylko wysyłka z Francji za którą dopłaciłem ekstra 9$ (czas realizacji 8-12dni). Czekam 2 tygodnie wchodzę na aliexpress a tutaj zaskoczenie, maseczka nadana w Chinach xD. Wrzuciłem że Item nie jest zgodny z opisem i że chce full refund bo maseczki miały być wysłane z UE. Zwrot dostałem a maseczki przyszły po 1,5 msc. Napisałem Chińczykowi że jak chce to mogę mu odesłać tylko musi mi zwrócić za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anoysath: ja tam wciąż byłbym #!$%@?. W Polszy nie ma że sklep anuluje umowę kupna, nawet jak nie mają jakichś itemków to muszą zamówienie zrealizować albo stosownie się z klientem dogadać.