Wpis z mikrobloga

Pytanie: Ma pan jakieś dowody na to, że celebryci gwałcii dzieci?

Odpowiedź: Przecież przed tym jak weszliśmy na wizję, rozmawialiśmy na Ty, dlaczego Pani kłamie? Proszę mnie przeprosić, nie macie odwagi mnie przeprosić, a oni napisali ' zatoka świń', a Pani mnie nie che przeprosić teraz, nie ma Pani odwagi, Kurski miał jaja, dał pieniadzę, a Borys nie chciał się spotkać, no i Pani nie ma odwagi przprosić teraz mnie, ja zrobiłem film w 2005r. a Pani nawet ksiażki nie przeczytała, no i nic się nie stało. Zatoka świń oni napisali, a Pani teraz nie ma owagi przeprosić, wasze media kłamią, a przecież Durczok też mnie nie przeprosił, atakują mnie media, i nie przeproszą, a ja córkę mam 14 letnią, i Wy mnie nie przeprosicie nawet, a tam się dziecko huśtało, a oni mnie nie przeprosili, zakłamane media, niszczą mnie i nie chcą przeprosić, ale nic się nie stało, burmistrz też powiedział brzydko, ale mnie nikt nie przeprosił, wy kłamiecie, że pedofiia jest tylko w kościele, i mnie nikt nie chce przeprosić teraz, no i Ten Wojewódzki też wiedział, i nie przeprosił mnie, Miszczak tak samo, też do dzisiaj nie przeprosił, Ja mam córke 14 letnią i mnie nikt nie przeprosił. I to są media? Kłamiecie i manipulujecie

#laskowskilogic xD W sumie to nie wiem, kto dał mu jakikolwiek czas antenowy(i pewnie też go nie przeprosili za to), ale tutaj to ewidentnie jest kaftan potrzebny, mocne pasy, i jak najszybciej na jakieś wczasy w psychiatryku, bo zrobi sobie krzywdę jak go nie przeproszą zaraz wszyscy. Nie wydaje się, żeby był w pełni sprawny intelektualnie xD Myślę też, że mógłby lekko dopracować merytorykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #nicsieniestalo #pedofilia #latkowski #tvpis #polityka #bekazpisu #heheszki
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hissis: znana od lat pisowska taktyka rzucenia gównem na oślep z nadzieją że coś się przylepi. Stały numer wszystkich partyjnych trolli na wipok