Wpis z mikrobloga

Obrzydza mnie współczesna męska moda. Moim zdaniem, została (mniej czy bardziej świadomie) wypłukana ze wszelkiego pierwiastka męskości, z "macho".Te sportowe butki unisex, dresowe spodnie, wełniane czapeczki. Czuję obrzydliwy dysonans gdy patrzę na takich "mężczyzn". Pominę te wszystkie sp**lone eksperymenty z różem i bling-bling, bo to już patologia.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej Marlon Brando w "The Wild One".

Xtreme2007 - Obrzydza mnie współczesna męska moda. Moim zdaniem, została (mniej czy b...

źródło: comment_1590155564oKoffPbR9DQBwtL9yrMOCH.jpg

Pobierz
  • 42
@Xtreme2007: skoro musisz ubiorem nadrabiać poczucie męskości i budować męski wizerunek, to znaczy, że twoja męskość jest krucha i nie jesteś pewny siebie. TO WIDAĆ. Każdy inteligentny człowiek zauważa, że takie na przykład agresywne tatuaże, koksowanie na siłce, maczo ciuchy, motory, skóry to kompensacja mikropenisa i braku pewności siebie. Efekt odwrotny do zamierzonego.
@groceries: Racja! Zobaczcie jak się ubiera na wywiady np. Mamed Khalidov, zakłada jakieś wąskie spodnie i te długie takie swetereczki do kolan i czy On musi komukolwiek udowadniać, że jest facetem i że jest groźny czy męski? Nie! Bo po prostu naprawdę jest groźny, szanuje go cała społeczność sportów walki itd. i ubiera się tak jak chce, a nikt nie podważy jego męskości, nikt mu nie powie "wyglądasz jak pipa", a
@Xtreme2007: Po 1 to tylko moda a ta jest zmienna. Zwyczajnie za młodu przyzwyczaiłeś się do pewnych schematów. Też mnie dziwią pewne rzeczy ale generalnie nie uważam, że ubiór jest wyznacznikiem męskości- bardziej skupiam się na cechach osobowości. A to właśnie z "męskiej" pewności siebie wynika to, że facet chodzi w czym chce bez względu na zdanie innych.
A czapeczka pana ze zdjęcia w tym filmie Cię nie irytowała? Moim zdaniem