Wpis z mikrobloga

Taka szybka lekcja polityki. Pan Minister szumowski, 5 milionów z maseczek, z 50 milionów na respiratorach, 140 milionów na dotacje dla firmy brata i żony...

Teraz już wiecie po co #bekazpisu byly sądy?
Dlaczego #tvpis go broni? Dlaczego Kaczyński i inny politycy PiS go bronią? Ze to bezpodstawne ataki?
Już odpowiadam... bo to nie są dla niego pieniądze, on dostaje tylko czesc z tego, reszta jest przekazywana partii, dlatego mu włos z głowy nie spadnie. Wielkie wały wychodzą wtedy, kiedy ktoś „zapomni” się podzielić

#polityka
thestructor - Taka szybka lekcja polityki. Pan Minister szumowski, 5 milionów z masec...

źródło: comment_1590157551YN89etoqvWkWXsHltPeDsK.jpg

Pobierz
  • 16
@gridstream To, że wychodzą, to jedno. Poniesienie jakiejkolwiek odpowiedzialności za to, to drugie. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i nie twierdzę, że PiS ukrywa kradzież kasy zasłaniając się Szumowskim, no ale coś tutaj jest na rzeczy. Boli mnie to, że jeden taki chociażby walek, to kasa, której przeciętna rodzina nie zarobi przez całą karierę zawodową.
5 milionów z maseczek, z 50


@thestructor: chcę odejścia pisu ale takie durnoty co tu wypisujesz to jest przesada. W momencie jak rozkwitała pandemia każdy kraj bił się o maseczki, respiratory, nie patrzyli na ceny, na papiery, wyrywali sobie na lotniskach, podkupywali u dostawców. Potem były newsy że lipne to, lipne tamto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wpisynienawisci: no właśnie, i tu na wierzch wychodzi dojrzałość polityczna polityków z po. Nie wiem czy pamiętasz, ale już raz mieliśmy wirusa w Polsce. Szybko powstała szczepionka, ale premier Kopacz jej nie kupiła po zaporowych cenach. Ile jadu i złości się na nią wtedy wylalo. Niestety nikt z parti pis nie przeprosił, gdy się okazało, że te szczepionki są do śmieci.