Wpis z mikrobloga

Mirki, założyłem ostatnio konto na #badoo i #tinder bo chyba już dojrzałem do związku. Nie rozumiem jak w dobie takich portali ludzie z #przegryw nie potrafią zaruchać. Sam nie jestem jakimś chadem, ale mam pasję - gram na gitarze i trochę próbuję śpiewać. Mamy nawet z chłopakami taką kapelę. Mniejsza o to, poniżej zrobiłem zestawienie randek jakie miałem przez ostatnie miesiące z dziewczynami poznanymi przez te aplikacje z oceną spotkania, wiekiem loszki i krótkim komentarzem.

Basia (19 lat) - 8/10 - Taka trochę szara myszka ale miała naprawdę fajne bimbałki.

Ania (23 lata) - 7.5/10 - Studentka prawa, muszę przyznać że miała styl jak rzadko która w tym zestawieniu

Ela (25 lat) - 6.5/10 - Mimo tego że mężatka, polecieliśmy w ślinę (muszę przyznać, że miała skilla)

Kasia (17 lat) - 9/10 - Najmłodsza w tym zestawieniu, taka fajna Julka, mam wrażenie że była dziewicą i chciała ze mną pierwszy raz ten teges. Dla mnie jednak za młoda, ale naprawdę sympatyczna dziewczyna, taki typ z którą by można by było konie kraść

Magda (23 lata) - 1/10 - bez komentarza, zło wcielone.

Jolka (20 lat) - 6/10 - Dla mnie zbyt cukierkowa. Jakby mogła to by zagłaskała mnie na śmierć

Agnieszka (24 lata) - 1/10 - Podczas randki pisała z innymi na badoo, masakraa...

Karolina (19 lat) - 5/10 - Ładna, ale taka trochę gwiazdeczka, nie lubię tego

Asia (20 lat) - 7/10 - Przeciwieństwo Karoliny, zwykła prosta dziewczyna, ale w porządku

Ewelina (24 lata) - 4/10 - Taka trochę zamknięta, a trochę zimna. W ogóle nie śmiała się z moich błyskotiwych żartów

Ala (18 lat) - 8/10 - Okazało się, że szuka tylko ONS, ale nie powiem skorzystałem bo fajna loszka

Iza (23 lata) 10/10 - Dla mnie ideał, dla takiej mógłbym oddać wszystko! Niestety nie wydawała się zainteresowana

Ola (20 lat) 9/10 - Podobna historia jak z Izą, szkoda że nie byłem w jej typie

Gosia (21 lat) 10/10 - Boziu, typiarka tak się #!$%@?ła, minióweczka, koszulka z głębokim dekoltem - jeden grzech. Przyznam szczerze, że nawet mnie troszkę onieśmielała.

Monika (22 lata) 6/10 - Była okej, ale jakoś nie porwała

Ogólnie potencjalnej partnerki jeszcze nie znalazłem, ale wszystkim polecam założenie konta na tym portalu. Mimo, że nie wszystkie randki poszły tak jak chciałem, to naprawdę wszystkie loszki były piękne jak okręt pod pełnymi żaglami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #seks #rozowepaski #muzyka #pasta
  • 16